Анонс зустрічі КУЛ-ІТ 24 лютого

271

Запрошую вас на чергову зустріч клубу керуючих ЛЮДЬМИ в IT компаніях.
Теми зустрічі:
«Внутрішній PR для IT -компаній: Прості ідеї як налагодити комунікації всередині компанії, залучати та утримувати співробітників»
«Рекрутер і прибуток – прямий зв’язок. Як пов’язати роботу відділу рекрутингу та цілі бізнесу?»

Поділитися:

Запрошую вас на чергову зустріч клубу керуючих ЛЮДЬМИ в IT компаніях.
Теми зустрічі:
«Внутрішній PR для IT -компаній: Прості ідеї як налагодити комунікації всередині компанії, залучати та утримувати співробітників»
«Рекрутер і прибуток – прямий зв’язок. Як пов’язати роботу відділу рекрутингу та цілі бізнесу?»

ПРОГРАМА ЗУСТРІЧІ:

Виступ №1: «Внутрішній PR для IT -компаній: Прості ідеї як налагодити комунікації всередині компанії, залучати та утримувати співробітників»

Спікер: Марія Евграшина – 11 років роботи в області реклами і PR. На ринку IT з 1999 р. Шестирічний досвід роботи на керівних позиціях рекламного відділу спеціалізованого видавничого дому. В активі робота з такими міжнародними брендами як HP, Ericsson, Sony-Ericsson, Xerox, ZyXel. Трирічний досвід роботи директором PR-агентства, серед клієнтів якого компанії Samsung і Cisco. Останні 2 роки Марія Евграшина займається розвиває консультуванням. (http:// tim.com.ua)

Зміст:
Ми поговоримо про те, що ж таке «внутрішній PR» насправді і яка його роль у IT -компаніях. Ви дізнаєтеся про інструменти, які допоможуть зв’язати компанію в єдине ціле, про те, які з них дійсно можуть підійти в щоденній роботі і як їх грамотно використовувати. А також: які міфи існують на сьогоднішній день, які помилки і труднощі можуть вас підстерігати на шляху поліпшення комунікацій всередині компанії; як боротися з чутками і плітками. Також ми обговоримо, чому особливості внутрішнього PR в IT -компаніях і яка роль кожного працівника у формуванні бренду роботодавця компанії. Які інструменти PR ефективно застосовувати для залучення і утримання співробітників.

Кожен учасник зустрічі отримає керівництво “Інструменти, які допоможуть зв’язати компанію в єдине ціле.Або як зробити смачну цукерку в красивій обгортці”

Виступ №2: «Рекрутер і прибуток – прямий зв’язок. Як пов’язати роботу відділу рекрутингу та цілі бізнесу?»
Спікер: Ірина Топіліна – Senior Technical Recruiter в компанії Логіка. У рекрутингу 6 років, 2 роки пропрацювала Рекрутинг Менеджером в динамічно розвивається IT компанії. В рамках роботи в IT рекрутиге провела десятки досліджень і прогнозів за наймом і масштабування рекрутингу. В якості керівника рекрутингу забезпечувала високу мотивацію і розвиток рекрутерів. Продовжує вибудовувати ефективну взаємодію рекрутингу з інжинірингом та департаментом продажу.
Зміст:
«Рекрутинг це «Чорний ящик» – ти в нього що-то поклав і не знаєш ЩО і КОЛИ від туди вийде!» – сказав мені одного разу розгніваний Віце-президент з інжинірингу. І переді мною постало завдання зробити IT рекрутинг передбачуваним і зрозумілим для менеджменту. Ірина поділиться як можна будувати прогнози за наймом, оцінювати ефективність рекрутингу для компанії, і іншими метриками, які виявилися напрочуд корисними.
1. Яким чином рекрутинг приносить компанії прибуток.
2. Збір рекрутинг статистики та побудови прогнозів за наймом.
3. Як рекрутинг може забезпечити те, що він спрогнозував.?
4. На які процеси в компанії рекрутинг впливає найбільше.
5. Service Level Agreement між рекрутингом й іншими департаментами.
6. Збір зворотного зв’язку від менеджерів по рекрутинг послуг.

Кожен учасник зустрічі отримає презентацію з формулами та прикладами розрахунків.

І третя частина марлезонського балету:

Share Best Practices «Способи утримання людей. Які успішні методи працюють у вас?»

Реєстрація