Більше, ніж команда

396

У нас відразу два НП: один ключовий спеціаліст потрапив в аварію, другий захворів, і все напередодні наших вирішальних переговорів в Дубаї.

Поділитися:

У нас відразу два НП: один ключовий спеціаліст потрапив в аварію, другий захворів, і все напередодні наших вирішальних переговорів в Дубаї.

У нас відразу два НП: один ключовий спеціаліст потрапив в аварію, другий захворів, і все напередодні наших вирішальних переговорів в Дубаї. Нам усім пощастило, що автоаварія виявилася не надто серйозною, а хвороба – не дуже серйозною. Тому що саме київський офіс повинен був спрацювати в питанні нашого відльоту. І незважаючи на всі пригоди, все було зроблено вчасно і ми з візами, паспортами, квитками і всім, чого не було на руках ще вчора ввечері, летимо в Емірати. Попереду – важливі переговори, які покажуть, на що ми можемо розраховувати в найближчій перспективі.

Це сталося завдяки командній роботі людей з декількох міст. Команда – це не люди, хаотично зібрані в одному опенспейсе, яких цікавлять три речі: відмітка про виконання завдання, зарплатна відомість і скільки годин залишилося працювати. Команда – це здатність сфокусуватися на результат, зібратися, подолати несприятливі зовнішні умови та несподівані події, які заважають досягненню мети. Фокус на головному, єдино важливому – стратегічної мети, дозволяє домагатися результату, незважаючи на зовнішні або внутрішні обставини, яких завжди занадто багато для успішного проекту – якщо звертати увагу, проект ніколи не стане успішним. Тому працювати, не відволікаючись на другорядне і домагатися мети, що б не відбувалося навколо – це найправильніше в будь-якому бізнесі.