БУДИНОК ВІД ШАНЕЛЬ НА ЛАЗУРНОМУ БЕРЕЗІ

249

Будинок всесвітньо відомої Коко Шанель, обитель світських раутів і центр зустрічей сильних і багатих світу цього виставлений на продаж.

Поділитися:

Будинок всесвітньо відомої Коко Шанель, обитель світських раутів і центр зустрічей сильних і багатих світу цього виставлений на продаж.

Ось вже два місяці прекрасна вілла під назвою «Ла Пауса», побудована спеціально для Габиэль «Коко» Бонер Шанель, знаходиться в списку продажів з рекордною ціною в 40 мільйонів євро. Шикарна нерухомість була зведена в 1927 році в місті Рокебрюн-Кап-Мартен, в двох кроках від Князівстві Монако і в декількох кілометрах від італійського кордону. Архітектор вілли Роберт Штрайц, проектуючи об’єкт, причинив в життя всі побажання відомої модистки. Вілла «La Pausa» після будівництва відразу ж стала центром світського життя. Вона була свідком світських раутів і важливих гостей. Часті відвідувачі – Ігор Стравінський, Пабло Пискассо, Сальвадор Далі, Лукіно Вісконті і багато інші гучні імена знаходили її дивовижним місцем. А сама Шанель з неймовірною любов’ю і смаком дбала про кожної деталі інтер’єру. Унікальне розташування, в одному з самих ексклюзивних місць у світі, додає віллі ще більше цінності і краси. Не дарма в 50-ті роки минулого століття будинок Шанель став резиденцією для Вінстона Черчіля. Відомий видавничий дім «Cooperation Publishing Service» придбав перлину Лазурного берега і зробив його популярним місцем для проведення світських раутів. Грета Гарбо, герцог Віндзорський, принц Монако Ранье III, принцеса Грейс і грецький мільярдер Арістотель Онасіс були частими гостями званих вечорів, проведених на легендарній віллі. Вілла «Ла Пауса» складається з чотирьох рівнів загальною площею 1300 кв. м, що включають в себе чотири вітальні, камінний зал, старовинну бібліотеку, парадну їдальню і сім спалень з чудовими панорамними видами. На прилеглій до будинку території площею 2,6 Га знаходяться будиночок для гостей, тенісний корт, прекрасна оливковий гай з 350 дерев, що належать колись сім’ї Грімальді, і просторий гараж для стоянки чотирьох машин. Нерухомість на Лазурному березі Франції – одна з найнадійніших фінансових вкладень. Європейська криза зовсім не торкнувся цих місць, а навіть навпаки, в минулому році продажі нерухомості класу люкс на Французькій Рив’єрі зросли на кілька відсотків. Roquebrune-Cap-Martin, Канни, Ніцца, Мис Кап-д’антіб і Мис Кап-Ферра – найпопулярніші напрямки продажу нерухомості на Лазурному березі.

www.internationalhome.ru