Чому Болгарія для жителів України стає ріднішою

263

Самобутня країна з найдавнішою історією та доброзичливим населенням

Поділитися:

Самобутня країна з найдавнішою історією та доброзичливим населенням

Найдавніша історія Болгарії, з її доброзичливими жителями завжди манила, притягувала своєю увагою, кліматом, незліченними мінеральними джерелами бажаючих скуштувати аромат цієї країни, відчути красу відпочинку на знаменитих слов’янських курортах чорноморського узбережжя, на гірських висотах, скуштувати національні страви цієї прекрасної країни.Знаменита бринза, перець, болгарська троянда, болгарські вина знайомі й улюблені нам з дитинства.Але зараз Болгарія для наших громадян ще стала привабливою як країна для інвестицій в нерухомість, як країна для можливого переїзду на постійне місце проживання.

Чому ж погляди українців спрямовані в бік дружньої нам країни, які причини змушують людей, різного віку, особливо пенсіонерів, купувати житло в Болгарії?

– На фоні стабільної політичної й економічної ситуації в Україні Болгарія, як член Європейського Союзу, виглядає абсолютно спокійною, економічно країною, що розвивається, входить у СТО і захищена своїми партнерами по НАТО. Крім того болгарський ринок має доступ до ринків ЄС з більш ніж 500 млн. споживачів.

– В рамках програм ЄС протягом наступних років у розвиток економіки Болгарії буде інвестовано понад 10 млрд. євро

– Болгарія приваблива для бізнесу, де існує 10% ставка на корпоративний податок. Це один з найнижчих податкових витрат. Країна є топ-напрямком для аутсорсингу в Європі. Згідно рейтингу Cushman & Wakefield’ за 2015 рік у світовому масштабі Болгарія займає 3-е місце як аутсорсинг напрямок.

– На тлі низьких цін Болгарія пропонує високу якість життя. Свіже, чисте повітря, різноманітна натуральна їжа без масового використання добрив, нітратів, без ГМО і за доступними цінами доступні населенню країни. Смакові якості болгарської кухні багато в чому схожі з української.

– Відсутність мовного бар’єру. За звуком і змістом болгарська мова схожа на російську. В країні немає особливих відмінностей у віросповіданні, в культурах наших народів.

– Болгарія –це відмінне поєднання географічних, кліматичних, природних особливостей для оздоровлення та лікувального туризму. Друга у світі країна, після Ісландії, за кількістю мінеральних джерел, а їх налічується понад 1600, які представляють всі типи мінеральних вод існуючих в природі.

– Болгарія як країна, що входить в ЄС, вже традиційно славиться своїм хорошим і не дорогим освітою світового рівня. Болгарські дипломи котируються на світовому ринку праці. А це додатковий плюс для сімей, які думають про перспективи і майбутнє своїх дітей.

Щоб відчути Болгарію, зрозуміти цю країну, оцінити всі достоїнства необхідно її відвідати. А в цю країну варто приїжджати, хоча б для очищення душі і тіла.

#OpenWorld