Дивно одягнені, але прибуткові

242

Інвестори з країн Перської затоки просунуті, але консервативні. Відвідуючи офіси київських айті-компаній, вони дивляться на програмерів в кедах і загорнених джинсах або шортах, і в їхніх очах читається сумнів: а що, можна інвестувати в так одягнених людей, а не в персонал в костюмах і отримувати прибуток?

Інвестори з країн Перської затоки просунуті, але консервативні. Відвідуючи офіси київських айті-компаній, вони дивляться на програмерів в кедах і загорнених джинсах або шортах, і в їхніх очах читається сумнів: а що, можна інвестувати в так одягнених людей, а не в персонал в костюмах і отримувати прибуток?

? Справа в інерції свідомості в традиційних суспільствах. Країни Затоки тільки-тільки починають шукати, у що можна інвестувати, крім нафти, тому що там все вже більш ніж зрозуміло: з нафтової голки треба зіскакувати, наближається кінець цієї п’єси. Там з особливим несхвально поставилися до купівлі Элоном Маском SolarCity – найбільшого виробника сонячних батарей у світі і до його планів будувати гігантські сонячні електростанції в пустелях. Шейхи ображені на Маска давно – ще за випущеного з пляшки джина «Тесли», після якого лавину електромобілів вже не стримати, а тепер нові витівки. Світ, що змінюється, і нові виклики змушують їх шукати нові сфери вкладення їх чималих грошей. Тому до айті-сфері шейхи пильно придивляються, але не так давно. І є момент культурного шоку: що це? Хто ці люди? Чому вони так виглядають? Чи Точно вони успішні? Можна ризикувати грошима?

Спостерігаючи за всім цим, я задумався: а як я перевів всі інвестиції зі сфери нерухомості та девелопменту в сферу айті? Як я увірував, що всі ці неформального вигляду хлопці в дикій одязі і з промовою, в якій я розумів одне слово з трьох, принесуть прибутку і майбутнє? Можливо, перший крок до розуміння того, що IT – це ОК, був зроблений в літаку Амстердам – Нью Йорк, в якому я познайомився з двома українськими інвесторами, які летіли на розвідку в Силіконову долину, і за час польоту їм вдалося переконати мене приєднатися до них, щоб подивитися на місці, чи не помиляються прогнози про те, що IT буде у тренді, і поглянути на айті-ком’юніті в його природному середовищі існування. Той організаційний базис і та ділова хватка, яку ми побачили в Долині, сказала нам більше, ніж всі ці чудові картини – программеры, кодящие на травичці газонів, або тестери, вздремнувшие після обіду на диванах в лобі готелю і інші прояви айтишной свободи, яка є свободою тільки для необізнаного. Можливо, останнім аргументом йти в цей сегмент став приїзд на переговори одного з американських фаундерів: він вийшов у червоних бігових шиповках, порваних джинсах і шалено пожеванном лляному піджаку з «бентлі», і це було серйозним сигналом. Так, при всій удаваній неформальності і нонконформізмі, айті-сфера любить «бентлі». І нехай вас не збивають різнокольорові велосипеди, які стоять біля офісу Google.

Плаття на прокат: переваги

Намічається грандіозна подія? Крім приємного проведення часу воно обіцяє клопоти, пов’язані з підготовкою. Щоразу жінка стоїть перед болісним вибором – що придбати сукню на прокат Rent A Brand або витратити енну суму на новий наряд.

Нове вбрання, куплене за шалені гроші, може бути надіто всього раз. Однозначно, на інше грандіозна подія його вже не надіти, так чи варто витрачатися? Для жінки важливо весь час блищати, показуватися в світлі в новому вбранні, вигідно і набагато економніше брати сукні на прокат.
Переваги суконь на прокат

Дами зможуть виділити ряд переваг нарядів на прокат. Перш за все, в шафах не збиратимуть речі, які вже навряд чи будуть вдягатися. Одна справа одяг повсякденна, вона потрібна для щоденного використання, зовсім інше святкова, яка затребувана всього раз. Оренда сукні обходиться набагато дешевше, ніж придбання нового.

Купівля нового вечірньої сукні може обійтися в круглу суму. Коли намічається грандіозний захід, жінка прагнути виглядати прекрасно, відповідно і речі підбираються дорогі. Ще один аргумент на користь прокатного сукні, це догляд. Вам не доведеться чистити, доглядати за річчю, щоб утримувати її в ідеальному стані.

Наряд з прокату ви отримаєте в бездоганному стані, який можна буде відразу надіти. В оренду, як правило, пропонують речі шикарні, дизайнерські. Вибрати костюм від великих Кутюр’є цілком реально. Дизайнерську річ навряд чи зможе собі дозволити придбати кожна жінка, а от взяти напрокат досить легко. Блищати можна при будь-якому фінансовому стані, не обов’язково витрачати на вечірнє вбрання нечувані суми.

Завітайте до магазину «Rent A Brand», тут ви зможете підібрати брендовые платья від знаменитих модельєрів. Широкий асортимент пропонованих нарядів дозволить вибрати свій ідеальний варіант. У магазині постійно проводиться поповнення асортименту, відповідно жінка зможе кожен раз вибирати новий наряд і викликати заздрісні погляди своїх подруг постійним перетворенням.

Вам не доведеться вибирати між красою і практичністю: адже ви берете плаття всього на один раз, і подальша його доля вас не стосується.
Якісні святкові наряди відрізняються оригінальним зовнішнім виглядом і запам’ятовуються всім присутнім. Саме це зупиняє багатьох жінок від їх придбання: якщо надіти плаття повторно, хтось обов’язково згадає, що воно було на вас і в минулий раз. Користуючись прокатом, ви можете на кожному торжестві з’являтися в новому вбранні!
Ми пропонуємо прокат і продаж чудових, неповторних, розкішних суконь. У нас ви знайдете наряд на будь-який випадок, навіть на самий урочистий вечір у вашому житті. Користуючись нашими послугами, ви можете не сумніватися в тому, що будете найкрасивішою і стильною на заході!