Економічні сталкери

290

Ми все життя економісти.

Хочемо цього чи не хочемо. Подобається нам це чи ні. Розуміємо ми в цьому чогось або аж ніяк.

Поділитися:

Ми все життя економісти.

Хочемо цього чи не хочемо. Подобається нам це чи ні. Розуміємо ми в цьому чогось або аж ніяк.

Просто ми живемо в такому світі. Економічному. Гроші в кишені є? Це фактор економічний. Влаштовуєтеся на роботу? Це фактор економічне життя. Ну, якщо б вам не потрібні були гроші, ви б ходили на роботу? Чесно.

Йдете в магазин за продуктами? Пам’ятайте, що ви вже на території економічної (квиток для проїзду купили?).

Раптово вирішили взяти кредит для покупки пральної машини (тому що вам сказали, що він безвідсотковий). У-У. В яку економіку вас затягнуло.

З’явилися ЗАЙВІ гроші, які було вирішено… Там, або інвестувати в МММ new, або в банк на депозит (поки на вирішили в гривнях, в доларах, інших тугриках), або ось, кажуть, що є класна тема…. Всі. Приїхали. Ви вже в такій економіці, що мама не горюй.

Але є нюанс. Дрібниця. Дурниця. Основна освіта філологічне (медична, інженерна, юридична, математичне) і працюєте ви лікарем (системним адміністратором, юристом, менеджером). Розумієте? Ви коли-небудь були сталкером? Не в комп’ютерній грі, а в реальності. Територія невідома попереду, веде себе дивно, періодично ЗВІДТИ приходять новини про жахи, які там відбуваються, незрозумілі артефакти (то з’являються, то зникають, то змінюють властивості), а скільки міфів, один іншого загадковіше. Ну і так далі.

І от ви, такий СТАЛКЕР, стоїте на кордоні ЗОНИ. І без підготовки, без роздумів, без відповідного психологічного настрою, без обмундирування (як були у піджаку, штанях, краватці і туфлях «офіс-машина») – пішли. Ну, власне ви взагалі не помітили, як перейшли межу ЗОНИ. А вона тут як тут. І навалилося: інфляція, ціни, курси валют, forex, ануїтети, акції…

Щось треба з цим робити.