Гостинна Грузія для Вас! Чекає На Вас!

272

Сучасна Грузія приваблива для туризму і бізнесу

Поділитися:

Сучасна Грузія приваблива для туризму і бізнесу

Сьогоднішню Грузію жителі багатьох країн сприймають по-різному. У одних вона асоціюється зі старими, ще тими, «совдеповскими» поняттями, коли розгулював кримінал, була розвинена корупція, хабарництво. У інших в пам’яті свіжі події, пов’язані з важкими, а часом неможливими умовами ведення бізнесу. Це, в основному, категорія підприємців, яка постраждала фінансово. Хтось пам’ятає військові події недавніх днів і асоціює їх з подіями на сході України. Але більшість людей частіше згадують Грузію як дружню країну, де живе гордий, співучий народ, країну, де живуть добрі, гостинні люди, які до гостей своєї країни ставляться як до своїх родичів і завжди раді їх бачити на своїй землі.

Дивні зміни в країні показують всьому світу, що сучасна Грузія – це країна на карті світу, яка стала більш привабливою для інвестицій, де з’явилися нові можливості для ведення бізнесу, країна, яка орієнтується на високі європейські цінності. Статистика показує, що з кожним роком збільшується потік туристів, що відвідали і бажаючих відвідати цю прекрасну країну, а також людей, що бажають придбати нерухомість і стати частинкою цієї держави. Сьогодні Грузія – це величезний будівельний майданчик, де швидкими темпами споруджуються сучасні житлові комплекси, готелі світових брендів, реставруються старі будівлі і споруди. Зараз це країна, куди міжнародні інвестори хочуть вкладати і вкладають свій капітал.

Особливою увагою користується район Аджарії з його перлиною р. Батумі. Для мене сьогоднішній Батумі, з його кліматом, чорноморським узбережжям, інфраструктурою – це місто-музей, це друга Ібіца, звідки не хочеться їхати, де з’являється бажання придбати своє житло. Може тому багато наших співвітчизників, у зв’язку з подіями на сході України, вибрали для свого нового проживання місце саме в цьому раю. Для жителів України Грузія залишається безвізової країною, де не існує мовного бар’єру, де ціни на житло дешевше європейських, де для діточок є школи з україномовним навчанням.

Привабливими є багато будівельні проекти в цьому регіоні. Ласкаве море, красиві гори, радісне сонце, чудова транспортна розв’язка доповнюють ландшафт сучасних споруджуваних об’єктів. Сучасні висотні будівлі дозволяють власникам свого житла насолоджуватися комфортом і з висоти пташиного польоту милуватися навколишніми краєвидами. Вже сьогодні будівельники пропонують до продажу житлові квартири різних типів, спеціально створені для родин – від невеликих студій до просторих квартир з двома і трьома спальнями, а також ексклюзивні пентхауси, звідки відкриваються захоплюючі дух види на море і гори. Додаткові зручності для мешканців та гостей споруджуваних комплексів передбачені у вигляді підземних паркінгів, готелів, торгових центрів на нижніх поверхах будівель. Країна перетворюється і стає більш комфортною для проживання та відпочинку.

Гостинна Грузія і блискучий Батумі чекає Вас до себе в гості!