Київський ЛОХО-ТОРТ або як знайти роботу в Києві?

327

Нова Екскурсія по Києву, ви ще не були в Києві, у Вас тепер є така можливість всього за 700 гривень!!!!

Поділитися:

Нова Екскурсія по Києву, ви ще не були в Києві, у Вас тепер є така можливість всього за 700 гривень!!!!

Не для кого не секрет , що багато людей в Україні, особливо з «маленьких міст» (таких як Дніпропетровськ, Одеса, Донецьк і Львів) їдуть до Києва, в надії, що саме тут можна заробити гідні гроші. Адже, не дарма Київ славиться на всю Україну своїми тортиками, значить, дійсно ,допомога фабрикам потрібна, а ці кияни знахабніли зовсім ,і не хочуть працювати, для них це вже типу не зарплата. Ось солодке життя почнеться….

Приїхавши в столицю влаштовуватися на роботу – пакувальником київських тортів, так як оплата становила 3000 грн.в тиждень, працювати треба було тиждень через тиждень або два тижні через два, графік роботи з 9.00 до 16.00. Недовго думаючи, зателефонувавши за номером телефону – красиво розповідають (адрес відразу не кажуть) і там мені розповіли, що така вакансія дійсно – відкрита, такі гроші платять, виплата щоденно, без затримок! На питання де і як буде проходити співбесіду, відповідають, що співбесіда проходить у телефонному режимі. Якщо вас все влаштовує ви під’їжджаєте до нас, ми вас оформляємо і на наступний день ви йдете на роботу.І найголовніше, що для іногородніх вони надають гуртожиток, тому за гуртожиток потрібно заплатити відразу 700 гривень, і вони за Вами залишають ліжко-місце, і Ваше трудове «місце».Оплата також відбувається у реальному часі, для цього вони надсилають на Ваш телефон смс, де зазначено :« ФОП Куницький Денис Леонідович , розрахунковий рахунок 26004000857908, призначення платежу – надання ПОСЛУГ пошуку місце проживання, вартість гуртожитку – 700 гривень. Головне слово в цій лотереї ПОСЛУГ. А так хотілося вірити в казку. Київ…торти….гроші.

Адреси ЛОТЕРЕЙ: Уманська 35, Коперника 18, Тополева 4\8 і думаю це ще не весь список. Гуртожиток знаходиться в селищі Пирогів по Лауреатській ,73 – це конвеєр, де сотні людей за день заселяють, а вони від побаченого відразу ж виселяються, так звана плинність кадрів. В одній кімнаті по 100 осіб , холодної та гарячої води немає.Ось де треба знімати кіно про справжнє життя в Україні, а не мильні серіали з хорошим кінцем. Хто мріяв знятися в кіно, вважайте ваша мрія збулася,але все воно добре, якби не було так сумно.

Можна виділити наступні

ОЗНАКИ лохотрону:

1. ЗП 1500-3000грн./тиждень (Таких заробітків в Україні немає, зараз і за кордоном ці гроші важко заробити)

2. Плата за житло, форму, оформлення документів та ін (Справжньому роботодавцю не потрібні від Вас гроші. Житло, спец.одяг та ін Нададуть безкоштовно або вирахують із ЗП).

3. Назва фірми, адреса відразу не називають (Фірми, як правило, не існує)

4. Не підписують Трудову угоду або трудовий договір (Тут все зрозуміло, немає угоди-немає відповідальності за обман).

5. Фірма знаходиться в підвальному приміщенні або в інших орендованих кабінетах (Справжній роботодавець продемонструє спочатку Вам виробничий процес, суть роботи, соотвествуйте Ви цій роботі, потім умови проживання, оплати ).

Звернувшись до працівників міліції, на питання : «Як повернути гроші?» Відповідь була – «Ні в їх діяльності протизаконних дій , гроші -то самі віддаєте, а обіцяти закон не забороняє!»

Коментар юриста договір, підписувати будь-які документи можна лише уважно вивчивши їх – неважливо, буде це трудовий договір чи будь-яка інша папір. На співбесіді обговорити всі деталі майбутньої роботи – від заробітної плати і довжини випробувального терміну до обов’язків. Ви повинні чітко знати, що вам пропонують. І, якщо вам пропонують занадто багато, це привід насторожитися – можливо, перед вами шахрай, а не добрий дядько. , — говорить юрист Шульженко В’ячеслав .

Цікаво, що договір складений не з фірмою — роботодавцем, а з фізичною особою-підприємцем, який не зрозуміло яким боком відноситься до фірми, або взагалі ніяк з нею не пов’язаний. Адже в договорі дана фірма не згадується. Сума в 700 гривень визначена в договорі як плата за послуги з надання інформації про вакансії і потенційних роботодавців, а не як плата за житло.

На жаль, у чинному нашій країні законодавстві є суттєві прогалини.Винахідливі «роботодавці» користуються цим і часто подають в об’єктива оголошеннях неправильну або неповну інформацію. А газети, які розміщують такі оголошення, відповідальності за їх зміст не несуть.

Рада з Держспоживінспекції: « Пропонуємо звернутися в територіальне управління у справах захисту прав споживачів по якій зареєстрований суб’єкт підприємницької діяльності з письмовою заявою» – Денис Куницький зареєстрований у Житомирській області і найближчий адресу, мабуть, такий: управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області 10014 р. Житомир, вул. Черняховського, 3 E-mail: [email protected] тел. / Факс: (0412) 41-89-86 Начальник управління Тетяна ПЕЛЕХ Майивна.

Шкода людей, які втрачають не тільки “всього лише 700 гривень.” , а набагато більше – на квитки до Києва та назад, харчування в Києві ,на зайві переїзди. І виходить, що за свої 700 гривень ти купуєш у фізичної особи кілька якихось паперів. І можеш робити з ними що хочеш.

Екскурсія закінчена, приїжджаєте ще.Та немає краще ви до нас.