Новий формат конференції «B2BMASTER» успішно пройшов випробування.

272

Завжди приємно підбивати підсумки успішно реалізованих проектів. Тепер з упевненістю можна сказати, що новий формат конференції «B2BMASTER» сподобався і учасникам і спікерам. Чому і навіщо був придуманий новий формат конференції?

Поділитися:

Завжди приємно підбивати підсумки успішно реалізованих проектів. Тепер з упевненістю можна сказати, що новий формат конференції «B2BMASTER» сподобався і учасникам і спікерам. Чому і навіщо був придуманий новий формат конференції?

На жаль, вузькоспеціалізованих конференцій у нас проходить мало. Найчастіше конференції – це збірна солянка доповідачів, об’єднаних однією великою темою.

Так, цікаво відкривати щось нове для себе, слухаючи доповідачів. Однак, коли є проблема, яку слід терміново вирішити, чи відчуваєш, що тобі не вистачає компетенцій, знань, широти погляду в області, якою займаєшся зараз потрібен інший формат.

І вузькоспеціалізовані конференції є дуже хорошою можливістю для підвищення свого професіоналізму, знаходження відповідей на поточні питання і знаходження рішень існуючих проблем.

А якщо конференція проходить у кількох різних залах, то доводиться бігати із залу в зал, щоб потрапити на виступи, які цікаві саме тобі.

Крім того, конференції, на яких виступають тренери і бізнес-консультанти багатьма замовниками навчання використовуються для того, щоб знайти «свою» людину, який проведе тренінг або консалтинг в компанії. Адже під час конференції тренера та бізнес-консультанта видно у справі.

Саме ґрунтуючись на цьому і була придуманий формат конференції «B2BMASTER». Виступи йшли в два потоку:

– Переговори – продажу;

– Менеджмент.

І теми виступів кожного з учасників узгоджувалися таким чином, щоб не було повторень і була досягнута певна логіка і гармонія. Таким чином, учасники отримали подвійну користь: маса цінної та корисної інформації від кращих бізнес-тренерів і консультантів, плюс можливість вибрати тренера, або бізнес-консультанта, який проведе навчання або консалтинг в компанії.

Саме такий формат був успішно реалізований, що і відзначили 133 учасника конференції.

Завдяки чому вдалося так успішно провести конференцію? Це сталося завдяки тісній взаємодії і співпраці компаній «Компас Пожидаєва» і «TradeMaster» по організації конференції. Таке співробітництво почалося ще в 2011 роки, коли виконавчий директор компанії «TradeMaster» Тетяна Супрун звернулася до Валерія Пожидаєву, керівнику компанії «Компас Пожидаєва» та експерта ринку тренінгів з пропозицією порекомендувати спікерів для першої конференції «B2BMASTER».

Цього року співпраця переросла в справжнє партнерство. І розділення обов’язків між партнерами дало максимальний позитивний ефект.

Валерій Пожидаєв, керівник компанії «Компас Пожидаєва» і експерт ринку тренінгів, запропонував новий формат конференції і залучив 80% спікерів. Також компанія «Компас Пожидаєва» займалася зйомками рекламних відео роликів, в яких тренери і бізнес-консультанти розповідали про теми своїх виступів.

Компанія «TradeMaster» взяла на себе всі організаційні моменти, пов’язані із залученням на конференцію учасників, орендою залу, роботою з інформаційними партнерами, веденням конференції та організацією конференц-сервісу.

Впевнені, що у 2013 році учасники конференції «B2BMASTER» отримають ще більше задоволення і користі, а саму конференцію чекає ще більший успіх.

Колективи компаній «B2BMASTER» і «КОМПАС ПОЖИДАЄВА» дякують учасникам за довіру, а спікерів конференції за чудові виступи.