Новий режим роботи

321

Наш партнер пішов у відпустку. Він сидить десь на березі океану і відпочиває. Це не означає, що питання, пов’язані з ним, зупинилися. Навпаки, він надсилає нам рекомендації, пояснює, як і що робити, і продовжує робити все те ж, що і до відпустки.

Поділитися:

Наш партнер пішов у відпустку. Він сидить десь на березі океану і відпочиває. Це не означає, що питання, пов’язані з ним, зупинилися. Навпаки, він надсилає нам рекомендації, пояснює, як і що робити, і продовжує робити все те ж, що і до відпустки.

Для нас взагалі немає різниці, у відпустці він або на роботі. Різниця є тільки для нього: він відпочиває на березі океану. В новій реальності межу між роботою і відпусткою стирається, можливо тому, що все більше людей не висиджують від сих до сих, графік стає більш вільним, а рішення завдань плавно поширюється і за межі робочого. Це відбувається тому, що все менше людей виконують роботу за типом стояння біля верстата або біля конвеєра, і це означає, що з’явилися варіанти у завантаженні і взагалі змінилося поняття робочого і не робочого часу.

Я не кажу про тих, у кого в голові триває дрімучий совок, але для більшої частини людей сказати телефон «Я у відпустці» і відключитися вже не актуально. Завантаження і завдання стають такими, що вже можна вирішувати якісь питання навіть у відпустці, не сильно відволікаючись від відпочинку. Сучасний світ і технології дають тепер можливість працювати в багатьох випадках де завгодно, в будь-якій точці світу, мою співзасновнику подобається працювати на пляжі на Балі, дивлячись на океан, якщо, звичайно, там є хороший вайфай. Особливо просто змішати роботу і відпочинок в профільній сфері – в айті. Відсутність географічної прив’язки і майже повна віртуальність продукту при нинішній налагодженого зв’язку дозволяють працювати скрізь і завжди. Крім айті я знаю ще десяток сфер, в яких є подібна ступінь свободи.

Власне, якщо це не конвеєр, то відсиджувати від сих до сих приречені лише держслужбовці. І то, тільки з-за неоптимальній організації, яка не змінювалася з дев’ятнадцятого і вісімнадцятого століття. Сьогодні здійснимо оцифрувати і передати на виконання комп’ютерів 90% функцій держслужби, самої неефективної служби з рекордно низьким ККД в історії людства. Неефективність – це девіз і прапор чиновників, і не треба думати, що це почалося сьогодні, так було вчора. Я прихильник того, щоб замінити сотню дармоїдів однієї нейронної мережею і одним обслуговуючим її інженером. У цій касті нічого не роблять людей режим дня зведений в божество, порушити його святотатство – і це при однозадачности будь-якого службовця, а часто це взагалі нуль-задачность.

На форумах і конгресах розробників я часто спостерігаю одну і ту ж картину: люди слухають виступаючого, продовжуючи працювати над своїми завданнями, немов вони продовжують перебувати в офісі. Це – норма. Я пам’ятаю розробника, який на веб-саміті продовжував дописувати код, готуючись одночасно до свого виступу на панельній дискусії. Це – норма, і не тільки для айті, а взагалі для сучасного світу.

Я спостерігаю, як все більш реальним стає запаралелити не тільки робочі процеси, але навіть більше: запустити паралельно процеси роботи і відпочинку, або навіть більше: запустити їх в режимі інтерференції, коли робота і відпочинок перемішаються настільки, що неможливо буде відрізнити де, але по частині роботи будуть видаватися результати, а в частині відпочинку буде йти відновлення організму, і це все одночасно. Це вже третій вид діяльності – не робота, не відпочинок, а щось нове. Якщо ви думаєте, що це фантастика, це не так: вже сьогодні багато живуть і працюють саме так.

Візитки двосторонні

6-30-2020

Друк двосторонніх візиток

Двосторонніми називають візитки, на обидві сторони яких нанесена інформація.
На звороті персональних двосторонніх візиток зазвичай наносять контактні дані англійською, німецькою, французькою чи іншою іноземною мовою.
На звороті корпоративних карток зазвичай поміщають короткий перелік продукції, логотип компанії, красиво оформлену карту проїзду, шпалери, візерунок, орнамент або інші елементи унікального стилю компанії.
Двосторонні візитки роблять з різних матеріалів, із застосуванням різних методів пост друкарського декорування. Також хочемо вам порекомендувати виготовлення візиток від цифрової друкарні КопіБум.

Двосторонні візитки

Види двосторонніх візиток

Залежно від призначення і пов’язаних з ним вимог до оформлення двосторонні візитки поділяють на такі види:

 • Особисті (персональні). Візитки з простим оформленням та контактними даними конкретної людини.
 • Ділові. Виконуються у відповідності з корпоративним стилем і містять загальну інформацію про бренд (при оформленні використовується логотип компанії і фірмова колірна гамма).
 • Корпоративні. Містять основні контактні дані (телефон, факс, e – mail, корпоративний веб-сайт) та інформацію про напрямки діяльності компанії або переліку наданих послуг.
 • VIP-візитки. Статусні візитні картки, при створенні яких особливу увагу приділяють дизайну, вибору матеріалів і відбору інформації, розміщеній на лицьову та тильну поверхню.

Колір пластику

У поліграфії в залежності від кількості використовуваних кольорів при нанесенні інформації на двосторонні візитки використовують позначення з двох цифр:

 • 1 1 (двосторонні монохромні)
 • 2 2 (двосторонні двокольорові)
 • 3 3 (двосторонні триколірні)
 • 4 4 (двосторонні чотирьох – або повнокольорові)

Крім зазначених використовуються комбіновані варіанти, в яких кількість використаних кольорів на різних сторонах не збігається (наприклад, 2 1).
Двосторонні візитки роблять з наступних матеріалів:

 • щільна крейдований папір
 • спеціальний папір для цифрового друку
 • дизайнерський папір або картон (відрізняється не тільки кольором і товщиною, але і текстурований)

Яку інформацію можна помістити на тильну сторону візитки?

 • дані про компанії або персони іноземною мовою
 • карта проїзду до офісу
 • перелік продуктів або послуг
 • купон, який надає пред’явнику право на отримання знижки
 • логотип компанії
 • слоган

Як роблять двосторонні візитки

На початковому етапі в графічному редакторі на комп’ютері формують макет.
Потім визначають матеріал, на який буде наноситися графічна і текстова інформація. Це може бути спеціальна глянсовий або матовий крейдований папір, дизайнерський картон або пластик. Використання якісного паперу, оптимізованої для друку, гарантує високу яскравість кольорів і чіткість тексту.
Після того, як визначені формат і дизайн виробу, приступають до друку.
Технологія друку двосторонніх візиток визначається уподобаннями замовника та розміром тиражу.

 • Цифровий друк — оптимальний спосіб швидкого виготовлення мінімальних тиражів поліграфічної продукції. Відрізняється доступною ціною і прийнятною якістю друку.
 • Офсетний друк — збалансований по співвідношенню ціни, швидкості виготовлення і якістю одержуваного товару спосіб.
 • Шовкографія — виготовлення візиток преміальної якості з рельєфною поверхнею.