Робота як розвага

284

Наш партнер в Дубаї, з яким ми обговорюємо угоду, багато цитує з Кійосакі і Баффета і час від часу призводить кейси з їх життя і бізнесу.

Поділитися:

Наш партнер в Дубаї, з яким ми обговорюємо угоду, багато цитує з Кійосакі і Баффета і час від часу призводить кейси з їх життя і бізнесу.

Це – його кумири, і я бачу, що тут ці двоє користуються підвищеним повагою порівняно, наприклад, з нашою країною. Наш партнер не приховує, що Емірати – складна для бізнесу і життя країна, а Дубаї – найскладніший місто. Він каже, що для повноцінного життя і достатку, в його розумінні це «зводити кінці з кінцями» необхідний дохід як мінімум від шести бізнесів, тоді нормально. Він не представляє, не знає, не цікавиться і говорить про це відкрито, як тут виживають наймані працівники на зарплаті. Але дуже співчуває їм. Причина проста: ціни тут надзвичайно високі, навіть для Еміратів, а зарплати низькі. Наш партнер живе і працює із задоволенням. Бо вважає, що бізнес – це та річ, якої людині приємно займатися, до того ж вона приносить гроші, і що немає нічого простіше взяти хобі і зробити з нього бізнес. Такий вкрай оптимістичний дубайський погляд на життя. Помітив, що в бізнесі тут на порядок більше позитивних людей, ніж у нас. Це не відсутність проблем, а просто у багатьох тут така манера жити – то від виховання, то від релігії. Взагалі бізнес не вважається чимось надзвичайно складним. Все здійснимо.