Торгівля порнухою Василя Волгу вже не цікавить

312

Посаду голови Держфінпослуг відкрила перед Василем Волгою набагато більш широкі можливості для особистого збагачення, ніж торгівля порнухою, якою він займався в армії.

Поділитися:

Посаду голови Держфінпослуг відкрила перед Василем Волгою набагато більш широкі можливості для особистого збагачення, ніж торгівля порнухою, якою він займався в армії.

Наприклад, недавнє згоду Волги з підвищенням вартості полісів «автоцивілки» було отримано страховими компаніями в обмін на згоду з ультиматумом Волги про передачу Держфінпослуг права друкування та реалізації бланків полісів.

Волга так і заявив страховикам, що підвищення вартості полісів «стане можливим у випадку, якщо Моторне (транспортне) страхове бюро України 7 липня прийме рішення про передачу Держфінпослуг права реалізації бланків полісів ОСАЦВ, а комісія в оперативному режимі підготує і внесе на засідання затвердження нових тарифів».

За підрахунками Волги оборот від використання неврахованих полісів «автоцивілки» становить 1,5 млрд. грн. Тому його інтерес до контролю за друком бланків полісів дуже навіть зрозумілий.

Так на догоду шкурних інтересів соціаліста Волги і відбулося значне підвищення вартості полісів «автоцивілки», яке зачепить інтереси мільйонів автовласників!

Забравши ласий шматок у страхових компаній, Волга вирішив розвинути наступ і змусити в тому числі і ломбарди купувати у Держфінпослуг друковану продукцію. А для того, щоб ломбарди повною мірою відчули на собі «принади» новації, вирішив в наказовому порядку збільшити номенклатуру такої продукції (у вигляді різних дозволів) аж у… 6 разів.

Представники ломбардів вважають, що ця продукція нікому не потрібна, крім підприємства, яка їх випускає. А таке підприємство створено при Держфінпослуг, і йому дуже потрібні замовлення…

За оцінками експертів, Держфінпослуг запрацює на ломбардах понад 100 млн. грн. Це буде непоганим доповненням до грошового потоку, отриманого від страхових компаній.

Але це ще не все. Просторікуючи про захист інтересів всього і вся «великий фахівець» у сфері страхування – порнушник Волга зайнявся створенням державної перестрахувальної компанії з уставним капіталом в 1 млрд. грн.

Відчуваєте якими грошима це пахне і які можливості відкриває? Тут тобі і монополізація ринку перестрахування, і перспективи приватизації величезною держвласності за копійки (за типом «Оранти»). Та хіба мало що ще може придумати амбітний політик, недолугий чиновник, позер, базіка і людина без принципів?!

З подробицями про Василя Волги можна ознайомитися за наступним публікацій на сайті Асоціації страхувальників України:

Волга: скандальні факти з біографії

Чи треба платити партвнески з хабарів?

Блазні з великими кишенями