Вадим Хабібуллін: «Беріть приклади з тих, хто навчався у Ваших школах і досяг в житті чогось»

250

…звернення Вадима Хабібулліна до першокласників, учнів та вчителів, батьків, бабусь та дідусів учнів з нагоди свята 1 вересня – «Першого дзвоника»…

Поделиться:

…звернення Вадима Хабібулліна до першокласників, учнів та вчителів, батьків, бабусь та дідусів учнів з нагоди свята 1 вересня – «Першого дзвоника»…

Вадим Хабібуллін: «Беріть приклади з тих, хто навчався у Ваших школах і досяг в житті чогось»
…звернення Вадима Хабібулліна до першокласників, учнів та вчителів, батьків, бабусь та дідусів учнів з нагоди свята 1 вересня – «Першого дзвоника»…
Дорогі дітки, шановні батьки і рідні, вчителі!
Маючи таку високу нагоду і честь звернутися до Вас спробую окреслити головні тези та передаю Вам, першокласникам, учням та вчителям, батькам, бабусям та дідусям учнів найщиріші привітання.
1 вересня це всенародне свято, адже завдяки знанням та освіті людина досягла сучасного розвитку. Ми маємо і надалі підтримувати талановиту молодь, вчителів і Ваші родини як би зараз це не було важко.
Також щиро дякую всім вчителям, оскільки ми завжди залишаємося Вашими учнями. Міцного Вам всім здоров`я та постійного прагнення до нових знань, адже вони це сила і майбутнє.
Від себе особисто та на правах у минулому учня школи №205, що на Борщагівці у Святошинському районі Києва, додам ще декілька слів.
Я закінчив школу №205 у 1992 році та згодом поступив на юридичний факультет. А в 2011 році цю ж школу закінчив мій старший син і також поступив на юридичний факультет і сподіваюся, її зможе закінчити згодом і мій молодший син.
В школі мені було важко навчатися і десь я дуже лінився, але згодом, дякувати не запізно, я це зрозумів і на сьогодні маю три вищі освіти, закінчив три вищи учбові заклади.
Мрії збуваються, і Ви маєте в це вірити і цього прагнути.
Діточки буде дуже важко, буде іноді не цікаво, буде здаватися, що це не потрібно вчити! Але пам’ятайте знання, освіта – це не тільки Ваше майбутнє, але і майбутнє Ваших рідних та всієї країни.
Я особисто був взагалі звільнений від навчання української мови, але майже в 25 років взяв в шкільній бібліотеці всі підручники за 10 років і сам за рік вивчив.

Я за русский язык, але я проти …

http://blog.ubr.ua/politika/ia-za-russkii-iazyk-ale-ia-proti-2463
Беріть приклади з тих, хто навчався у Ваших школах і досяг в житті чогось. Просить своїх директорів аби створювали в школах куток пошани, де б Ви мали можливість гордитися своїми попередниками, такими ж маленькими в минулому учнями, які стали відомими і прославляють Ваші школи.
Дітки, рідні та вчителі тримайтеся, буде важко, але вірю, що іншого виходу немає і ми після великої світової економічної і попередньої політичної кризи вийдемо ще сильнішими, ще мудрішими.
І коли Вам буде важко, коли не дай Бог Вас будуть зобижати – звертайтеся завжди і радий буду Вам допомогти, бо тільки разом маємо бути. Мій рідний Святошинський район. Як доречи і будь-який інший,  має бути для всіх його жителів, якого б політичного кольору вони не були і це публічна позиція Президента України.
Наостанок хочу згадати хоча б деяких вчителів, яким також все життя завдячуватиму, що чогось досяг в житті та згадав їх у своїй книжці, яку з великою честю передав в подарунок до бібліотеки моєї рідної школи.
А це мої вчителі – Олена Валер’янівна Ширяєва, Нінель Анатоліївна, Ніна Феодосіївна, Юрій Михайлович Булаков, Сергій Іванович Туренко, Марія Миколаївна Бабич, Алла Альбертовна та інші, з якими і сьогодні маю честь стояти поряд.
Низький Вам уклін і щира вдячність.
Дітки, батьки та вчителі – Ви завжди можете на мене розраховувати!
З великою повагою і сподіванням виявитися корисним,
Вадим Хабібуллін
Київ, Святошинський район
адвокат, правозахисник, громадський діяч, політик
– кандидат у народні депутати України
в одномандатному виборчому окрузі №219
Київ, Святошинський район
Постанова Центральної виборчої комісії №147 від 03.08.2012
_______________________________________________________________________
Вадим Хабібуллін. ОСВІТА: Національна юридична академія України ім. Я. Мудрого, юрист. Київський національний економічний університет, магістр банківської справи. Київський національний університет внутрішніх справ, магістр права… ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ: адвокат, голова “Київської обласної колегії адвокатів | ADVOKAT-OBLASTI.kiev.ua”, партнер “Агентство з питань боргів та банкрутства | DEBTS.com.ua”. ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ: правозахисник, громадський діяч, голова громадської організації «Київська міська гільдія фахівців питань боргів банкрутства», член Громадської ради, обраний 2011-2013: при центральному органі виконавчої влади – при Міністерстві юстиції України; при місцевому органі виконавчої влади – при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації); при центральному органі виконавчої влади – при Пенсійному фонді України; при центральному органі виконавчої влади – при Державній податковій службі України; при Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в м. Києві (заступник голови Громадської ради); при центральному органі виконавчої влади – при Державній виконавчій службі України (голова Громадської ради); член колегії Державної виконавчої служби України; член Ради голів громадських рад при органах виконавчої влади.