Чому в Україні, безробітні?

272

Причина існування безробітних в Україні. Офіційна версія.

Поділитися:

Причина існування безробітних в Україні. Офіційна версія.

В Україні показник офіційного безробіття до непристойності низький. Навіть у Росії цей показник у кілька разів більше. Про розвинених країнах і говорити не доводиться. Там, з великим трудом вдається знижуватися безробіття, яка вперто лізе до позначки в 10%. Натомість в Україні все чудово. Рівень офіційного безробіття 1,9%. Супер рекорд. Може причина кроїтися в самих безробітних. У будь-якому випадки цікаво почитати інформацію про причини, які привели людей до відсутності роботи.

Згідно офіційних даних, з числа офіційно зареєстрованих безробітних, за підсумками 2011 року, тільки 11,3% всіх безробітних не працювали більше одного року. Всі інші трудилися, але втратили роботу з різних причин.

Головна причина, яка привела людину на лаву безробітних, це звільнення за власним бажанням, таких серед безробітних 11,5%. А ось осіб, які втратили роботу внаслідок закриття підприємства всього 6,4%. Можливо, що все так і є насправді. Але чесно кажуть, підкрадаються сумніви, що ті, хто написали заяви за власним бажанням, не завжди писали за власним бажанням. Але, що не доведено, то фактом і не є.

Близько 5,1% безробітних це випускники навчальних закладів. Для європейських країн, досить дивна ситуація. Практично всі розвинені європейські країни, не знають, що робити з безробітною молоддю, яка тільки що закінчила навчається. В окремих країнах, таких безробітних налічуватися до 40% від загального кількості всіх безробітних. А у нас, взагалі виходить, немає проблеми з працевлаштування випускників навчальних закладів.

І нарешті, 65,7% всіх українських безробітних, стали безробітними з інших причин, які не пов’язні з звільненням з роботою і завершенням навчанням. Важко зрозуміти, що це за дивні безробітні, які, якщо вірити першій цифрі працювали, а потім стали безробітними, при цьому не звільнялися з роботи за власним, і не власним бажання, і в навчальні заклади не вчилися. Загадка таємничої української душі.