Пряжа від Саквояжа: переваги волокон

216

З наступ чергового сезону, будь-яка жінка бажає оновити гардероб, або додати щось новеньке. Мода кожен сезон диктує свої правила, але є речі, які актуальні завжди. Йдеться про в’язані вироби. Кофтинки, топіки, сукні, буде виглядати на дівчині чудово, підкреслювати достоїнства фігури.

У нас багато жінок, які займаються рукоділлям і носять речі, створені своїми руками. Хтось шиє, а хтось в’яже. В’язальниці, звичайно, знають, що кращої пряжею на сьогоднішній день, є Cariaggi SOFFIO. Тут sakwoyag.com.ua можна підібрати пряжу будь-якого кольору і порадувати себе кохану новою річчю.
Що потрібно знати про пряжі

З тих пір, як на наших ринках з’явилися Італійські товари, вони відразу завоювали симпатію споживачів. Так, вироби і матеріали з Італії відрізняються високою якістю виконання. Саме Італійські ремісники створили пряжу «Cariaggi SOFFIO», яка підкорила майстринь в’язальниць. Пряжа відрізняється, перш за все, своєю доступністю, так як є напіввовняної матеріалом. В роботі пряжу використовують не тільки професійні в’язальниці, а й любительки рукоділля.

Випускається «Cariaggi SOFFIO» з кінця минулого століття і за цей час заслужила певну повагу серед в’язальниць. Нитки пряжі відрізняються хорошою щільністю, м’якість і практичністю. До складу входить шерсть вівці, тому вироби з цієї пряжі дуже теплі і приємні до тіла.

В’язальниці вже знають, в чому переваги пряжі. Нам же з вами доведеться в цьому розібратися, щоб зрозуміти наскільки практичними і зручними стануть вироби з «Cariaggi SOFFIO».
Основні переваги

Пряжа підходить для в’язання спицями, гачком. Рукавиці, светри, топи, жилети та навіть шкарпетки, все можна зробити з універсальної, тонкої і м’якою пряжі «Cariaggi SOFFIO». Нитки відрізняються своєю міцністю, тому вироби тривалий час не втратять зовнішній вигляд і будуть такими ж привабливими через два три роки, як ніби тільки зроблені.

Еластичність ниток дозволяє створювати будь-які візерунки, навіть найскладніші. За якістю пряжа також відрізняється від інших ниток. В мотку вона цілісна, не рветься і не має вузликів. «Cariaggi SOFFIO» ділиться на кілька видів, тому потрібно підбирати пряжу під конкретний виріб. На упаковочці вказано, які спиці необхідно використовувати, щоб отримати дійсно унікальне творіння і дизайнерську річ.

Як вже зазначалося, «Cariaggi SOFFIO» напіввовняна пряжа, але вона містить акрилової нитки на 41 відсоток. За рахунок «синтетики» нитки пряжі стають міцнішими, вироби не вицвітають, не линяють при пранні і практично не схильні до комах. Крім цього, на виробах з пряжі «Cariaggi SOFFIO» не утворюються катишки.