Скільки заробляє academeg на місяць на youtube

244

Здрастуйте! у цій статті ми розповімо вам про щорічному і щомісячному доході популярного ютуб-каналу academeg. Ви дізнаєтеся, на чому заробляє блогер і що рекламує.

Хто такий academeg і на чому він заробляє

Костянтин заруцький – російський відеоблогер, автор популярного youtube-каналу academeg. У своєму блозі він робить огляди різних марок автомобілів, проводить тест-драйви, дає рекомендації з автотюнінгу, ремонту та техобслуговування. На каналі є сюжети про вітчизняні та зарубіжні машини різного цінового діапазону.

Академіку вдалося стати відомим і залучити велику аудиторію, оскільки він швидко зарекомендував себе як грамотний фахівець, який може лаконічно і доступно висвітлити будь-яке питання про авто.

статистика каналу academeg на поточний момент:

  • передплатники-4,77 мільйона.
  • перегляди-понад 1 мільярд.
  • рейтинг аккаунта в російськомовному сегменті youtube-79-е місце за оцінкою сервісу socialblade.

На сьогоднішній день основне джерело доходу автоблогера-це youtube-канал. У аккаунта підключена монетизація по партнерській програмі. Крім того, в більшості випусків є рекламні інтеграції, наприклад, реклама електроніки, онлайн-сервісів для бізнесу, банківських карт та ін.

Скільки грошей приносить канал на ютубі

В офіційних джерелах немає інформації про те, скільки коштує рекламна інтеграція. Але відомості про те, скільки заробив академік на партнерській програмі ютуба, є на спеціальних онлайн-сервісах. Наприклад, портал whatstat оцінює доходи автоблогера в період з 2010 р.по поточний момент приблизно в 390-400 тисяч доларів, тобто більше 30 мільйонів рублів.

За даними сайту socialblade, мінімальний прибуток блогу за останній рік-майже 44 тисячі доларів, що в перерахунку на рублі становить близько 3,5 мільйонів. Ці цифри приблизні, реальний заробіток ютубера може бути набагато вище.

рекомендуємо прочитати: скільки заробляють на ютубі-доходи блогерів в місяць.

Заробіток “академіка” в місяць

Інформацію про те, яку суму заробляє академік на місяць, можна знайти на декількох онлайн-сервісах:

  • whatstat – приблизно від 4,7 до 5,9 тисяч доларів.
  • socialblade – мінімум 3,6 тисячі доларів.
  • youtubers – не менше 4,58 тисяч доларів.

Робимо висновок, що ютуб-канал academeg отримує не менше 4,7 тисяч доларів на місяць, що становить приблизно 366 тис.рублів. Але ця сума не включає заробіток автоблогера від прямих рекламодавців.