Скільки заробляє little big на концертах і ютубі

230

Здрастуйте! у цій статті ми розповімо вам, скільки заробляє популярна російська група little big і яку суму отримує їх канал на youtube. Ви дізнаєтеся доходи іллі прусикіна за рік і місяць.

Скільки грошей заробляє little big на концертах

Група little big була створена іллею прусікіним в 2013 р навесні 2014 року вийшов перший альбом from russia with love. Світову популярність музиканти отримали в 2018 р.після випуску кліпу skibidi. Він став музичним відеороликом, який вперше в російськомовному сегменті досяг 400 мільйонів переглядів. у 2020 році артисти повинні були представляти країну на конкурсі «євробачення», але через пандемію covid захід пройшов онлайн.

На сьогоднішній день група популярна не тільки в росії, але і за її межами. Музиканти дають по 120 концертів на рік і виступають на російських і європейських сценах. Як пишуть в інтернеті, за один виступ вони отримують до 100 тисяч євро, тобто близько 9 мільйонів рублів. Але ми не можемо вважати цю інформацію 100% достовірною.

У 2020 р журнал forbes включив іллю прусікіна в рейтинг «найуспішніші зірки росії у віці до 40 років» і оцінив його дохід за останній рік в 1 мільйон доларів. Можемо зробити висновок, що соліст групи літл біг заробляє близько 75 млн рублів.

Заробіток групи літл біг на ютубі

Little big входить в топ-100 російськомовних акаунтів на youtube. Їх музичний кліп skibidi, випущений в жовтні 2018 року, подивилися більше 468 мільйонів разів. Другою за популярністю стала композиція faradenza-277 млн переглядів за 2 роки. Статистика каналу на сьогоднішній день:

  • передплатники-6,41 млн.
  • перегляди-понад 2 мільярди.
  • кількість відео – 51.

Інформація про те, скільки заробив літл біг на ютубі, є на спеціальних онлайн-сервісах. Цей дохід включає тільки виплати за партнерською програмою, тобто за трансляцію контекстної реклами. Група не робить рекламні інтеграції в свої відео.

За оцінкою порталу whatstat, заробіток каналу за весь час існування — від 660 до 825 тисяч доларів. У перерахунку за поточним курсом виходить від 50 до 63 мільйонів рублів. За даними сайту socialblade, мінімальний прибуток за останній рік склав 176 тис.дол., приблизно 13,5 млн руб.

приблизний дохід каналу за останні 30 днів:

  • socialblade – мінімум 14,7 тисячі доларів, близько 1,12 мільйона рублів.
  • whatstat – від 19,2 до 23,9 тисячі доларів, тобто від 1,47 до 1,82 мільйона рублів.
  • youtubers – не менше 13,7 тисячі доларів, трохи більше 1 мільйона рублів.

Можемо зробити висновок, що little big отримує по партнерці youtube приблизно 1,35 мільйона рублів на місяць.