Топ-10 дебетових карт з кешбек і відсотком на залишок по рахунку

203

Здрастуйте, дорогі читачі. У цій статті ми розповімо вам про банківські карти з послугою кешбек і відсотком на залишок по рахунку.

сьогодні ви дізнаєтеся:

 1. що таке банківські картки і як правильно ними користуватися;
 2. навіщо банки пропонують дебетові картки;
 3. яку карту вибрати і на що звернути увагу.

Що з себе представляють банківські картки з кешбек

Сучасні банки, в умовах великої конкуренції, пропонують своїм клієнтам максимум прибутку. Щоб залучити клієнта, фінансові компанії надають цікаву послугу кешбек.

Якщо 5 років тому про дану послугу ніхто нічого не знав, то сьогодні все набагато інакше. У перекладі з англійської мови cashback-це повернення грошових коштів. Виходить, що власники карт з такою послугою можуть отримувати частину грошей від здійснених покупок. На перший погляд, фантастика, в яку складно повірити.

Але як банк повертає кошти своєму клієнту? насправді все дуже просто. По кожній карті фінансові компанії встановлюють відсоток повернення за безготівковими операціями.

Як тільки клієнт оплатить товар або послугу, він отримає фіксований відсоток назад на свій рахунок. Деякі банки повертають кошти моментально, відразу після покупки, в той час як інші перераховують cashback в звітний день. По суті, клієнт банку купує товар або оплачує послугу зі знижкою.

У росії послуга повернення частини грошей функціонує за тими ж принципами, як у і всьому світі.

покупець зможе повернути кошти від покупок:

 • в торгових центрах;
 • в інтернет-магазинах;
 • 6. При оплаті товарів або послуг через онлайн-кабінет.

банки готові запропонувати cashback у вигляді:

 • бонусів, якими можна розплатитися в магазинах-партнерах;
 • рублів, які “капають” на загальний рахунок клієнта;
 • милями при оплаті квитків на літак або поїзд.

Карта з послугою cashback нічим не відрізняється від звичайних і звичних всім дебетових карт.

Користуватися їй досить просто.

все що необхідно клієнту, це:

 • стежити в особистому кабінеті за акціями, які влаштовує кредитор . У більшості випадків фінансові компанії активно співпрацюють з торговими центрами і надають своїм клієнтам великі знижки на товари. У період акції можна отримати бонус на товар до 30%.
 • перевіряти кількість нарахованих бонусів . Ви повинні чітко знати, яку суму кредитор повернув вам на рахунок і як ви можете витратити свій бонус.
 • стежити за новинами фінансової компанії . Кожен день банк пропонує нові привабливі послуги, з максимальними бонусами і привілеями.

Рейтинг і порівняння карт з кешбек від 10 банків

Для вашої зручності ми зробили добірку з 10 кращих дебетових карт, які заслуговують на особливу увагу.

Тинькофф банк


Тінькофф-один з великих банків. Відмітна особливість цього банку полягає в тому, що клієнти отримують продукти виключно дистанційно.

Заповнити онлайн заявку і дізнатися подробиці про карту можна на офіційному сайті банку .

Банк повністю відмовився від офісів і приймає заявки через інтернет. Будь-яку карту цього банку можна оформити за лічені хвилини і отримати кур’єром, який доставить її за вказаною адресою у зручний для вас час.

Тінькофф банк готовий запропонувати 12 дебетових карт, з послугою cashback. По кожній карті банк дарує свій бонус від досконалої покупки. Особливу увагу заслуговує карта tinkoff black.

Розмір cashback

Виходить, завдяки вигідній карті від банку тінькофф можна отримувати хороші бонуси. Головне-постійно відстежувати вигідні пропозиції та акції на офіційному сайті компанії.

Альфа-банк

Альфа банк-це універсальний банк, який пропонує клієнтам всі види банківських операцій. Продуктова лінійка дебетових карт цього банку налічує цілих 43 карти. Таке різноманіття дозволяє вибрати по-справжньому цікавий і привабливий продукт.

Заповнити заявку на карту і дізнатися подробиці можна на офіційному сайті банку .

По кожній карті існує свій бонус за безготівкові операції.

залежно від виду картки, встановлено максимальний розмір повернення, який можна отримати:

 • при оплаті товарів в магазинах» перехрестя”;
 • при купівлі по карті квитків на літак або поїзд;
 • розплачуючись карткою на заправках;
 • розплачуючись в кафе і ресторанах;
 • оплачуючи додаткові опції в знаменитій грі world of tanks;
 • купуючи товари в магазинах: мвідео або amway.

З усього різноманіття, окрему увагу заслуговує карта альфа-банку, яка отримала назву «cash bach». Карта користується великою популярністю.

Розмір cashback
Банк пропонує клієнтам:

Всі клієнти банку за дебетовими картками отримують безкоштовний доступ до “альфа-клік”, де можна швидко оплатити послуги, відкрити додатковий рахунок або переказати кошти близькій людині.

При необхідності всі клієнти банку можуть отримати цілодобову кваліфіковану допомогу за безкоштовним телефоном підтримки клієнтів.

Промсвязьбанк

Промсвязьбанк-великий банк, з добре розвиненою філіальною мережею. Обслуговувати роздрібний бізнес банк активно став тільки з 2005 року.

Відправити заявку на отримання карти і дізнатися подробиці можна на офіційному сайті промсвязьбанка .

Карта, яка заслуговує на окрему увагу, отримала назву “all inclusive”. Це преміальна карта, за допомогою якої ваші кошти будуть працювати виключно на вас.

Розмір cashback

По карті банк надає особливу систему безпеки “суперзахист”. Суть максимального захисту полягає в тому, що карта обладнана спеціальним електронним чіпом. Картою можна оплачувати товари по всьому світу і не переживати, що шахраї зможуть заволодіти вашими відомостями.

Також приємний бонус-можливість отримання двох додаткових карт преміальної категорії абсолютно безкоштовно. Оформити додаткові карти можна для одного або близької людини.

Рокетбанк

Рокетбанк один з перших віртуальних російських банків, який створювався як зручне мобільне пропозицію, за допомогою якого можна користуватися всіма необхідними фінансовими продуктами. У квітні 2016 року «рокетбанк» був придбаний відомим всім банком «відкриття».

Продуктова лінійка цього банку не відрізняється різноманіттям пропозицій. При цьому продукт, який банк створив для свого клієнта, за такий короткий час завоював увагу багатьох. В даному випадку мова піде про дебетової картки «відкриття-рокет».

Розмір cashback
Клієнтам повертаються реальні гроші на рахунок від кожної покупки. При цьому кредитору абсолютно не важливо, в якому магазині ви оплатили товар, будьте впевнені, що ви отримаєте до 10% назад на рахунок.

Річне обслуговування
Безкоштовно

Смс-повідомлення
50 рублів на місяць

% на залишок по рахунку
8% річних банк нараховує на вільні кошти на картці

1 оформити заявку на карту і дізнатися подробиці можна на офіційному сайті рокетбанку .

Сбербанк


Ощадний банк-один з великих банків. Цей банк можна по праву назвати лідером банківського сектора.

ощадний банк сьогодні, це:

 • більше 16 000 відділень по всій країні;
 • більше 110 мільйонів клієнтів;
 • зручний сервіс і кваліфіковане банківське обслуговування;
 • різноманіття банківських продуктів;
 • привабливі умови.

Продуктова лінійка банку налічує 10 пропозицій за дебетовими картками, які відрізняються статусом та умовами. Особливу увагу заслуговує платинова карта “карта visa з великими можливостями”. Карта виконана в цікавому строгому дизайні чорного кольору, що відмінно підкреслює статус її власника.

Розмір cashback

бонуси від ощадбанку-це розмір кешбек, який нараховується за кожну покупку. Оплатити бонусами товари та послуги можна виключно в магазинах партнерах. Згідно з умовами договору, 1 бонус прирівнюється до 1 рубля.

Якщо ви вирішили оформити карту цього банку і активно їй користуватися, то зможете окупити річне обслуговування, якщо операції по карті перевищать 30 000 рублів на місяць.

Відкриття

Банк «відкриття» представлений на ринку фінансових послуг з 1995Роки. Зовсім недавно, в листопаді 2016 року, клієнтам банку був зроблений унікальний подарунок, у вигляді нової карти з послугою cashback.

Новий банківський продукт отримав назву “смарт карта”. Сьогодні карта користується великою популярністю, оскільки дозволяє отримувати максимальний дохід. Також варто відзначити, що всі бажаючі можуть оформити карту дистанційно. Отримати карту можна сидячи за домашнім комп’ютером.

1. Отримати картку можна, заповнивши онлайн-заявку на офіційному сайті банку.

Розмір cashback

відмінна прибуткова карта 8>–>- підходить тим, хто робить багато покупок. Якщо ви плануєте знімати готівку з карти, варто пам’ятати про максимальний ліміт на зняття готівки, який не перевищує 150 000 рублів.

Бінбанк

Бінбанк-російський комерційний банк, що надає послуги населенню вже 23 роки. Своїм клієнтам банк пропонує скористатися унікальною програмою лояльності “бінбонус”. Це особлива система заохочення клієнтів, які активно розплачуються картками банку за товари та послуги.

щоб почати отримувати бонуси від банку, досить вибрати будь-яку дебетову карту і активувати одну із запропонованих категорій:

 • авто;
 • подорожі;
 • розваги та відпочинок;
 • покупки в інтернет-магазинах;
 • спорт, краса і здоров’я.

1 безперечна перевага бонусної програми полягає в тому, що змінити категорію по cashback клієнт банку може самостійно, в будь-який момент.

1. З усього різноманіття продуктів цього банку варто відзначити карту»розрахункова”. Замовити карту можна навіть через інтернет.

Розмір cashback

додатковий бонус від фінансової організації-наявність договору страхування. Страховка діє по всьому світу цілодобово.

Також варто відзначити послугу» мультивалютність”, завдяки якій можна здійснювати покупки по карті в будь-якій валюті. Також постійні знижки та привілеї від платіжної системи visa приємно порадують кожного клієнта.

Кукурудза

Кукурудза-дебетова картка з яскравим дизайном, яка привернула увагу мільйонів людей. Хто ж випускає карту з цікавою назвою? якщо подивитися на саму карту, то можна побачити 2 логотипу: золота корона і master card.

За випуск і відповідно обслуговування відповідає тов рнко. Всім відомий салон стільникового зв’язку» евросеть ” просто є партнером і поширює карти.

по карті можна:

 • погашати кредити різних банків;
 • сплачувати штрафи;
 • відправляти грошові перекази;
 • стежити за балансом карти в режимі реального часу;
 • купувати валюту;
 • налаштовувати і здійснювати автоплатежі.

Розмір cashback
З бонусною програмою все просто і зрозуміло. При оплаті товарів і послуг можна отримувати від 0,5% до 3% від вартості покупки, у вигляді бонусних балів.

Річне обслуговування
“розумна карта” надається абсолютно безкоштовно.

Смс-повідомлення
Не стягується плата.

% на залишок по рахунку
Спільно з банком партнером пат “перший об’єднаний банк” створено накопичувальний сервіс, який дозволяє отримати додатковий дохід по карті:

Витратити бонусні бали можна в салоні стільникового зв’язку» евросеть ” або оплатити частину товару в магазинах партнерах.

серед партнерів можна відзначити такі великі компанії, як:

 • перехрестя;
 • ozon.ru;
 • л’етуаль;
 • kari;
 • ebay;
 • алиэкспресс;
 • nike і багато інших.

Связной

Зв’язковий банк пропонує своїм клієнтам універсальну карту з послугою cashback. Кожен, хто оформить карту, може отримувати повернення у вигляді бонусних балів за кожну покупку. Після отримання картки, клієнту дарують 200 подарункових бонусних балів.

Розмір cashback

Вивести кешбек по карті можна в магазинах партнерів за номером штрихкоду. Варто брати до уваги, що 100 балів =1 рублю знижки на товар або послугу.

У банку більше 50 партнерів, серед них численні магазини одягу, продуктів, аксесуарів, кафе, аптек і оператори стільникового зв’язку.

Райффайзен банк

1 дебетова картка від банку райффайзен-це зручний платіжний інструмент, завдяки якому можна заробляти додаткові знижки в більш ніж 6 000 магазинах. Карта дозволяє отримувати кешбек і брати участь в різних акціях.

Якщо ви прийняли рішення скористатися послугами цього банку, то приділіть особливу увагу дебетовій картці»всесразу”. Це не тільки карта в барвистому дизайні, але і вигідний продукт, який допоможе отримувати хороші бонуси і додатковий прибуток. Користуватися карткою цього банку одне задоволення.

Розмір cashback
За кожну покупку вам нараховуються бали. 1 бал можна отримати за витрачені 50 або 100 рублів.

1. Також безперечна перевага-банк пропонує карту з унікальним дизайном. Щоб отримати індивідуальну карту, потрібно завантажити фото на сайті банку і дочекатися перевірки.

Підведення підсумків

Як бачите, на ринку фінансових послуг велика кількість карт, з привабливою послугою повернення грошових коштів.

карта стане в нагоді:

 • любителям активного відпочинку . Якщо ви активно подорожуєте, то варто звернути увагу на карти, за якими надають бонуси і знижки на покупку квитків і оплату готелів.
 • любителям шопінгу . Модниці по достоїнству оцінять карти, за якими можна отримувати знижки при покупці одягу та аксесуарів.
 • домогосподарці . Ну і, звичайно ж, господині, які кожні день купують продукти в супермаркетах, будуть раді додатковим знижками і бонусам, які можна з легкістю отримати. Кешбек в супермаркетах за багатьма картками досягає 5%.

Навіщо вони банкам

1 привабливі для клієнтів карти, за якими можна повернути кошти, пропонують всі фінансові компанії. Але навіщо це банку?

Насправді кредитні установи знають, завдяки чому вони зможуть отримати прибуток, не дарма ж кожен день вони рекламують свої послуги і часом нав’язливо пропонують оформити карту з кешбек.

Перш за все, завдяки такій послузі вони можуть залучити клієнта, який буде активно користуватися банківським продуктом і радити його рідним і близьким.

вигоди банку:

 1. плата за користування карткою . По будь-якій карті фінансова компанія просить оплатити річне обслуговування. У більшості випадків плата залежить від типу і статусу карти і становить від 300 до 3 500 рублів.
 2. послуга смс-повідомлення . Щоб контролювати свої витрати і доходи, клієнту підключають послугу смс-інформування. Плата, звичайно, мінімальна і часом не перевищує 50 рублів на місяць, але це фіксований дохід, який отримає банк, незалежно від того, будете ви користуватися картою чи ні. Якщо вірити знаменитому прислів’ї, то «курочка по зернятку клює», то і банк збирає максимальний дохід по крихтах.
 3. клієнти на інші продукти . Банку досить залучити клієнта безкоштовним і вигідним продуктом, щоб потім запропонувати інші послуги. У більшості випадків громадяни люблять обслуговувати в одному банку:
 • оплачувати комунальні послуги;
 • оформляти кредити та кредитні картки;
 • розміщувати кошти на депозиті;
 • вкладати гроші в цінні папери та інвестиційні проекти.

За всі перераховані операції банк буде отримувати прибуток. Подарувавши безкоштовний продукт, він завойовує свого клієнта і розташовує до себе на довгі роки. Клієнти, які люблять розплачуватися картками – це «золота жила» для будь-якого банку.

Клієнти банку, для отримання максимального доходу навіть йдуть на хитрощі і діють за наступною схемою. Отримуючи заробітну плату, вони кладуть кошти на вигідну карту, щоб оплатити товар і отримати максимальний розмір повернення. Деякі клієнти оформляють кілька карт, оскільки умови повернення по кожній карті індивідуальні.

Виходить, чим більше фінансова компанія зможе залучити клієнтів, завдяки випуску карт з послугою кешбек, тим більше прибутку вона зможе отримати.

На що звертати увагу при виборі карти

Вирішили оформити карту, але не знаєте, як правильно зробити вибір? насправді все дуже просто. Головне, не поспішати, зробити порівняння карт і обдумано вибрати найбільш привабливий для себе варіант.

при оформленні картки приймайте до уваги:

 1. повернення грошей.

Практично всіх клієнтів ваблять привабливі умови, згідно з якими фінансова компанія обіцяє повернути кошти за покупки,Зроблені по карті.

Вже дуже заманливо все виглядає: ви витрачаєте кошти, купуєте все, що захочете по карті і отримуєте гроші назад. Можна подумати-казка. Та й умови для клієнтів мінімальні. Отримати карту з кешбек можуть дієздатні громадяни з 18 років.

Хоча опція у всіх однакова, не всі кредитні установи повертають реальні гроші на рахунок.

отримати на рахунок ви зможете:

 • бонуси;
 • спасибі;
 • милі;
 • бали;
 • інші умовні одиниці банку.

1. Виходить, що перш ніж зробити вибір, варто уважно прочитати умови договору і дізнатися, який бонус ви отримаєте і як надалі зможете його використовувати.

 1. розмір кешбек.

На практиці фінансові компанії заманюють великим відсотком повернення. Тільки от отримати його можна далеко не за всі покупки. Максимальний відсоток за послугою сashback можна отримати тільки роблячи покупки в магазинах партнерів. Середній відсоток повернення становить 1-2%, за будь-яку операцію по карті.

Тому варто заздалегідь дізнатися, який реальний відсоток ви зможете отримати і вибрати карту, по якій банк гарантовано надасть великий відсоток.

 1. на що можна обміняти нараховані бонуси.

На що можна витратити накопичені бонуси? напевно, це найпопулярніше питання, яке з’являється у власників карт. Відповідь залежить від того, яку карту ви оформили.

обміняти бонуси можна:

 • на знижку в магазині партнері;
 • на реальні рублі за курсом бонусної програми і витратити кошти в будь-якому магазині;
 • на послуги по карті.

Звичайно, приємніше отримувати назад реальні кошти. Тому перш ніж оформити карту, варто особливу увагу приділити способу повернення.

 1. плата за річне обслуговування.

Не варто забувати, що за обслуговування картки необхідно платити. Часом плата досягає декількох тисяч рублів. Якщо ви рідко користуєтеся картою, 1-2 рази на місяць, і купуєте товари тільки в супермаркетах і магазинах, варто вибрати карту з мінімальною платою.

Підвівши підсумок, можна відзначити, що банківські картки – це зручний і привабливий продукт, який дозволить не тільки отримувати додаткові привілеї, але і гроші.

Користуватися картою потрібно правильно, тоді вона принесе вам додатковий прибуток і масу позитивних емоцій. Яка кешбек карта краще-вирішувати тільки вам!