Як хаос в бізнесі змінюється порядком з допомогою консалтингу

347

Сталося! Вийшли в ефір перші сюжети телевізійного проекту з популяризації бізнес-консалтингу.

Поділитися:

Сталося! Вийшли в ефір перші сюжети телевізійного проекту з популяризації бізнес-консалтингу.

Спільний проект “5 каналу” і компанії “Компас Пожидаєва”

Задум: в українському бізнесі отстутсвует культура використання консалтингових послуг.

Найчастіше власники бізнесу вважають себе найбільш грамотними і самими розуміючими в тому, що відбувається у них в компаніях. Тому, стикаючись з проблемами в управлінні, маркетингу, фінансах, продажах вони йдуть шляхом проб і помилок, наступають багато разів на різні граблі, втрачають величезну кількість грошей і часу.

При цьому, найчастіше, самостійно вони проблему все одно не вирішують.

Якщо б вони звернулися до кваліфікованих бізнес-консультантів, які в Україні є, їх проблеми були б вирішені швидко і ефективно.

Те, що цього не відбувається, пов’язано з:

1. Відсутністю довіри до бізнес-консультантів.

2. Відсутність культури споживання консалтингових послуг.

3. Відсутність інформації, яка доступна цільової аудиторії (власникам і топ-менеджменту компаній) про успішно реалізованих консалтингових проектах в різних сферах бізнесу.. Це пов’язано з тим, що найчастіше бізнес-консультанти не займаються піаром своїх успіхів, і цільова публіка нічого не знає про приклади успішно реалізованих консалтингових проектів. Тобто історії успіху не стають широко відомими.

До чого це призводить.

1. Ефективність українських підприємств є нижчою, ніж могла бути. Як наслідок – менше податків збирається в бюджет, менше створюється робочих місць.

2. Власник бізнесу більше схожий на пожежника, який займається оперативним управлінням, постійно вирішуючи виникаючі проблеми, замість того, щоб займатися стратегічним управлінням.

3. Мрії будь-якого власника про те, щоб створити самоврядну компанію найчастіше стикаються з непереборними бар’єрами, і тільки одиниці справляються з ними. Тому створення нових бізнесів під силу небагатьом. Хоча у кожного підприємця ідей дуже багато, у нього зв’язані руки поточними проблемами, які він змушений вирішувати.

4. Відсутність технологи перетворення бізнесу в самоврядну структуру змушує власника бути постійним «вирішувач проблем». Це призводить до повної відсутності часу на себе, дружину, дітей. Бізнес стає каторгою для власника.

Тому пропоновані медійний проект є гостро соціально важливим і корисним.

Що він із себе представляє: це історії успіху проведення консалтингу на підприємствах.

Кожна з історій успіху являє собою розповідь складається із чотирьох частин:

Частина 1. Історія компанії і власника.

Частина 2. Історія про руйнування, який був у бізнесі до: власник розповідає про те, з якими проблемами він стикався в тій області, де був замовлений консалтинг. Як ці проблеми позначалися на нього, як на людину, і на його підприємстві. І як він прийшов до рішення замовити консалтинг.

Частина 3. Бізнес-консультанти і власник розповідають про те, як був реалізований цей проект. Обов’язково в оповіданні повинні бути озвучені проблеми, з якими стикалися консультанти і власник в ході реалізації проекту і як ці проблеми були успішно вирішені.

Част 4. Власник розповідає про поточну ситуацію в компанії, про те, як він задоволений тим, що звернувся до бізнес-консультантів і про свої плани на найближчі перспективи.

Запрошуються до співпраці консалтингові компанії, які хотіли б розповісти про своїх успішно реалізованих проектах.

Також запрошуються до співпраці компанії-партнери та спонсори, які хотіли б потримати цей соціально значущий для України проект.

Контакти:

(093)323-32-44

[email protected]

Валерій Пожидаєв