Алмазна свердлильна установка TITAN PDAKB2161!!!!

12-3-2019
Алмазная сверлильная установка TITAN PDAKB2161 + стойка NS101

Найчастіше, об’єднані стрічкової – дискові верстати, використовують для сухого шліфування (вигладжування) поверхонь (оброблених на дереворізальних верстатах) деталей з деревини і дозволяє доводити їх поверхні до заданого класу шорсткості, включаючи фінішну обробку поверхонь. За рахунок кутового упора з градусною шкалою можна обробляти кримки під заданим кутом. Алмазне свердління отворів може виконуватися під будь-яким кутом, дозволяючи проробляти отвори під будь-які комунікації: водопостачання, газопостачання, каналізації, кондиціювання, вентиляції і т. без шкоди для міцності будівельної конструкції. Алмазне буріння отворів дозволяє безпечно і швидко виконати отвори будь-якого діаметра і глибини в стройматериалі будь-якої твердості. Також хочемо вам порекомендувати смотреть здесь у нас на сайті.

Верстат оснащений потужним електричним двигуном з високим крутним моментом, що забезпечує виконання необхідних робіт. Корпус має міцну, стійку основу, що дозволяє впевнено проводити всі необхідні роботи. Невелика вага агрегату спрощує транспортування. Область застосування: Фрезерний верстат ТИТАН використовується для виконання фрезерних робіт будь-якої складності. Дана модель оснащена потужним двигуном, який забезпечує успішне виконання поставлених завдань. Електродвигун має гарну систему охолодження, яка не дасть йому перегрітися, що подовжує термін експлуатації. Апарат має двох – швидкісний редуктор, завдяки чому без проблем впорається з самим твердим матеріалом.

Ергономічна форма інструменту і рукоятки надає зручності, також рукоятка знижує рівень вібрації при роботі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/ відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції. В системі представлено інтернет – магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Луганськ, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпропетровськ, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано – Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.