Для чого потрібен М’яч Медбол

12-11-2019

Для чего нужен Мяч Медбол
Герцена. Леніна,.
Також хочемо вам порекомендувати http://www.sportko.com.ua/catalog/outfit/access/medboly_pvh_kozha/
У функціональному тренінгу найчастіше використовується обладнання, яке перейшло до нього з різних сфер спорту. Наприклад, штанга – з важкої атлетики, гімнастичні кільця і турніки – з гімнастики.
Медбол являє собою м’який зовні м’яч, який зшитий з шкірозамінника, всередині нього наповнювач. Зазвичай медбол важить від 3 до 12 кг. Його особливість полягає в тому, що він практично не відскакує від поверхні, а гасить удар. Його повна назва – медичний м’яч. Ним користуються професійні спортсмени, які перенесли травми для реабілітації. Медбол дозволяє чітко регулювати вплив і не навантажує травмоване місце. Навіть літні люди користуються ним завдяки ощадливому впливу на зв’язки, але чіткого впливу на суглоби.
Тренування можна проводити як завгодно: у залі, на вулиці, у себе вдома; в поодинці або з партнером. Це компактна, але ефективне обладнання для функціонального тренінгу , який здорово допоможе вам у тренуваннях.
Вправами, які ви можете виконувати з допомогою медбола, функціональний тренінг надзвичайно багатий. Однак, варто розрізняти медболы ще й по терезам, м’ячі вагою до 4 – 5 кг зазвичай використовують для різних кидків. Втім, ці розбіжності носять лише характер рекомендації, всі спортсмени мають індивідуальний підхід до тренувань.
Що ж стосується вправ, медболы можна використовувати як заміну вільним ваг, але також, як і самостійний інвентар.
Одне з найважчих і ефективних вправ – бурпи з медболом. Воно виконується також, як і звичайне, але під час стрибка необхідно взяти м’яч необхідної ваги в руки і випрямити руки з ним в руках.
Також корисні кидки м’яча об підлогу з переходом в присед, складка з медболом, бічні удари ногою з випрямленням рук вперед і випади вперед з кидком м’яча. Ви можете бігати з ним, присідати, віджиматися на ньому, робити станову тягу і т.
Функціональний тренінг відомий тим, що являє собою з’єднання силовий і кардіо.
Функціональний тренінг являє собою з’єднання силовий і кардіо навантаження, тому.
Микола Віткевич відповів на запитання Iron King про.
Міжнародні Ігри силових видів спорту , 4 – 6 жовтня .
Тренажери для спорту, фітнесу та здоров’я.