Головні новини Одеси

2-27-2020

not found
Візьме участь в акції та Одеська область. У лютому заплатимо за газ менше, але чи вистачить грошей у пенсіонерів. Чергове підвищення: тепер на электричество20. Стильний образ: основні моменти створення бездоганного ансамбля20. Одеські лікарі борються за життя дитини, яку вдарило опорою автокрана20. Мова йде про морських торговельних портах . Рух в радість: як уникнути захворювань опорно – рухового аппарата19.
Також хочемо вам порекомендувати odessa online
Чоловік з колото – різаною раною шиї був доставлений в лікарню Одеси. Карету «швидкої» потерпілому викликали сусіди, в поліцію повідомлення про пацієнта з колото – різаною раною надійшло вже з лікарні. Під час передноворічних покупок на ринку в Одесі. Традиційна підбірка кращих стрічок року з Франції представляє в цьому році п’ять картин. Порядок реалізації товарів на митних аукціонах. Докладніше про те, як формується ціна на лоти митних аукціонів, в яких випадках товар можна придбати за нульовою вартістю, розповідає виконуючий обов’язки начальника Одеської митниці Євгеній Кодіс.
Історія Одессы19 грудня – Пам’ятний день Святого Миколая Чудотворця. Перший храм на Русі був побудований саме на честь святителя Миколая Чудотворця.
У лютому заплатимо за газ менше, але чи вистачить грошей у пенсіонерів. Народний музей Одеської поліції поповнився новими експонатами. Серед них можна побачити 60 нагород чотириногого співробітника правоохоронних органів собаки по кличці Рим.
Відключення води в Одесі на 27 лютого. Відключення світла в Одесі на 27 лютого. Конфлікт в пункті пропуску – продовження. Передати показання електролічильників відтепер можна в Facebook і ViberОдессаоблэнерго розширила перелік доступних і зручних сервісів для передачі показань світла. Тепер одесити можуть дистанційно подавати дані ще в двох месенджерах – Facebook і Viber. У МВС почали видачу водійських прав дійсних протягом 30 років. У разі закінчення терміну дії водійських прав, зверніться в будь-який сервісний центр МВС. Обережно: в Одеській області оселився новий вид отруйних павуків. Новини Одеси.