Ігровий автомат Lucky haunter

7-4-2020


Онлайн ігровий автомат Lucky haunter – це справжня класика гемблінгу, перевірена часом. Але, не дивлячись на те, що розроблені дані ігрові автомати на реальні гроші були багато років тому, вони і донині дивують користувачів. А все завдяки тому, що він присвячений улюбленим багатьма заняттям – розвагам і відпочинку. Якщо точніше, то в основі сюжету ігрового автомата Пробки – Барні історії. І правда, стіни барів чули чимало дивовижних і цікавих історій. Звичайно ж, супроводжується подібний відпочинок випивкою і закусками, які і постали в слоті в якості символів. Ну і Окремий захват у гравців викличе наявна в ігровому автоматі Лаки Хантер призова гра отже пропонуємо не гаяти часу та перейти за посиланням https://gaminator-777.com.ua/lucky-haunter/

Інтерфейс ігрового автомата Пробки онлайн
Інтерфейс ігрового автомата кришки з першого погляду здасться добре знайомим практично всім гемблерам. А все тому, що його стилізація і структура звична для слотів класичного зразка. Над панеллю управління розміщені декоративні елементи, які не грають ніякої функціональної ролі в грі, але додають слоту більшої атмосферності – це завсідник Бару за барною стійкою, що п’є пиво і насолоджується мелодією, що доноситься з грамофона. В цілому, і за стилістикою, і за якістю графіки ігровий автомат Lucky haunter швидше можна назвати ностальгічним: він перенесе користувача в минулі часи. Загальну картину веселощів доповнять миготливі кольоровими вогнями табло. Інформаційний розділ відкриває Help: в ньому розміщені вичерпні дані про особливості азартного процесу. Кнопки з позначеннями ліній допоможуть задати потрібну їх кількість, притому обраний може бути будь-який непарний показник. Bet і Max Bet допоможуть врегулювати ставку. А ось Start і Autoplay потрібні для запуску барабанів в ручному або автоматичному режимі ігрового автомата Пробки відповідно.

Особливості ігрового автомата Лаки Хантер
На 5 барабанах в онлайн ігровому автоматі Lucky haunter розміщено 9 ліній. Серед арсеналу символів передбачено 9 зображень, в числі яких – дикий (підкова) і бонусний (Пробка). Підкова здатна виступати еквівалентом шести звичайним символам в ігровому автоматі Пробки онлайн, замінюючи їх у випадках, якщо це буде сприяти формуванню оплачуваної послідовності. Якщо на будь-яких позиціях, незалежно від обліку активних ліній, одночасно з’являться 3 або більше символів з пробкою, то буде запущений призовий етап. Цей бонусний тур складається з 2 частин: у першій перед геймером по черзі будуть перевертатися пивні кришечки. Кожна кришка має під собою або множник, або стоп-знак. Відкриття кришки зі стоп-зображенням і завершить раунд, але зароблені раніше призи за тур будуть збережені за гравцем. Якщо ж в першому турі стоп-знака не випаде зовсім, то гравець буде переміщений в додатковий, супер призовий етап ігрового автомата Лаки Хантер. Тут перед гемблером будуть представлені два баранчика, користувачеві ж належить зробити вибір на користь одного з них. Так, один приховує під собою курку, а другий – недоїдки. Якщо користувачеві попадеться блюдо, то він отримає додаткову призову суму.

Ризик гра в ігровому автоматі кришки
Ризик гра в ігровому автоматі Lucky haunter також вельми нетипова. По суті, вона нагадує вже добре знайомий багатьом гемблерам раунд з 5 картами, де потрібно обіграти дилера. Однак в ігровому автоматі Пробки ця гра трохи інтерпретована і замість карт виступають пивні банки з напоєм різної міцності. Отже, перша з 5 банок вже спочатку розіграшу буде відображати певну міцність, 4 інші ж будуть затемнені. Гравцеві належить навмання натиснути на одну з таємничих банок, після чого всі затемнені банки покажуть свої множники. У разі якщо Користувачем була обрана вдала банку, що перевершує по міцності першу, сума, поставлена на кін в розіграші, буде подвоєна.

Резюме ігрового автомата Lucky Haunter
Вибір сюжету в онлайн ігровому автоматі Пробки неймовірно символічний: як відомо, перші відомі світу слоти розміщувалися в пивних барах для розваги місцевих відвідувачів. Ігровий слот Lucky haunter також принесе користувачам масу веселощів і відпочинку, які можна буде закріпити і щедрими виграшами при грі на гроші.