Коли їхати в Тбілісі

1-12-2020
Картинки по запросу Тбілісі


І це закономірно: в’їзд без візи, зовсім не обов’язково знання англійської, прекрасний клімат, чудова кухня і ні з чим незрівнянне гостинність. Велика частина туристичного потоку розподіляється між двома містами: Тбілісі і Батумі. Тбілісі – столиця Грузії з населенням трохи більше мільйона чоловік і багатою історією. Також хочемо вам порекомендувати https://otbilisi.info/

Батумі – курортне місто, що вигідно відрізняється від інших приморських поселень Грузії. Батумі або Тбілісі: де краще відпочити туристу. Для початку варто поставити питання про мету поїздки. Якщо хочете курортного відпочинку з морськими купаннями й цілющим кліматом, то як не можна краще підійде Батумі. Місто розташоване на узбережжі Чорного моря, місцевий клімат наближений до субтропічного. Найкращий час для відвідування Батумі – кінець травня – червень або серпень – вересень, оскільки у липні тут дуже жарко і це не всім доведеться до вподоби. З кінця вересня вже не вийде купатися в морі, тому курортний сезон тут досить обмежений. Тоді як інші курорти Грузії більше підходять для неспішного чисто пляжного відпочинку, в Батумі можна скласти досить велику екскурсійну програму і поєднати пляжний відпочинок з оглядом визначних пам’яток. Це сучасний курорт з відмінно розвиненою інфраструктурою – нудьгувати тут точно не доведеться. Популярні пам’ятки Батумі: Канатна дорога по – грузинськи – теплий).

Прогуляйтеся по проспекту Руставелі – тут майже кожна будівля можна назвати архітектурним шедевром. Фортеця Нарікали не вдалося взяти штурмом нікому за всю історію Грузії. До неї можна піднятися на канатній дорозі – і заодно насолодитися прекрасним видом на місто. У своїх екскурсіях по Тбілісі не забудьте відвідати Ботанічний сад. Він займає площу 128 гектар, і гуляти тут можна дуже довго. Гора Мтацмінда височіє над містом на правому березі Кури. Монорельсовий фунікулер, який везе вас туди – сам по собі пригоду. А на горі вас чекають парк атракціонів з колесом огляду. Куди поїхати відпочивати: в Тбілісі або Батумі – це дійсно складний вибір. І не так важливо, куди ви направитеся – краси Грузії, знаменита грузинська гостинність і прекрасна кухня будуть чекати у будь-якому куточку цієї країни.