Коли їхати в Тбілісі

1-12-2020

 Когда ехать в Тбилиси
Як щодо отримати трохи грошей на подорож. Не дай крутим фото прірву в телефоні дарма: розкажи про свої мандрівки світом. Залишайте свій e – mail і дізнавайтеся про акційних цінах першим. Натискаючи кнопку “Підписатися” ви погоджуєтесь з угодою та умовами обробки персональних даних. Шукаємо знижки на перельоти і даруємо 2 квитка в Прагу. Виберемо переможця з підписувачів (правила конкурсу). Натискаючи кнопку “Підписатися” ви погоджуєтесь з угодою та умовами обробки персональних даних. Кутаїсі або Тбілісі – де краще відпочивати. Куди краще поїхати з дитиною, а який з міст більше підійде для молодіжного відпочинку. Де краще клімат, красивішим і чистішим море і пляжі. Кутаїсі та Тбілісі влітку і взимку: порівняння міст за цінами, погоду, транспортної та туристичної інфраструктури та відгуками мандрівників.
Також хочемо вам порекомендувати https://otbilisi.info/
Ціни o Кутаїсі та Тбілісі: де дешевше.
У Кутаїсі є кілька бюджетних хостелів, де за ліжко – місце попросять близько 10$. Ситний обід в кафе – 8 – 10$ за людину.
Столиця Грузії радує доступними цінами.
Де краще клімат і тепліше. Менше всього опадів випадає у вересні.
Їхати в Тбілі краще всього в травні – червні та у вересні.
Всього в Грузії налічується чотири пам’ятки ЮНЕСКО і два з них знаходяться у Кутаїсі – другому за величиною місті країни, де проживає 147 тис.
У Кутаїсі більшу частину часу тепло і сонячно, все ж це не морський курорт і туристів влітку тут не так вже й багато – ви зможете спокійно оглянути пам’ятки і познайомитися з грузинською культурою.
В Тбілісі, столиці Грузії, найбільшому місті країни, індустріальному і культурному центрі, живе 1, 1 млн осіб.
Тбілісі не даремно називають містом самих гостинних людей. Грузини доброзичливо зустрічають численних туристів, які приїхали подивитися старовинні монастирі і дивовижні краєвиди Грузії. Найпопулярніші місяці для подорожі в Тбілісі припадають на травень, червень і вересень.
Жителі Кутаїсі з великою привітністю ставляться до своїх гостей, відпочивати тут досить безпечно, деякі туристи не боятися гуляти вулицями міста навіть у вечірній час.
Поліцейські в Грузії – шановані, непідкупні люди, їх поважають і бояться. Тому рівень безпеки в Тбілісі на дуже високому рівні.
Пам’ятки і розваги: де цікавіше.