Новий Honda Jazz огляд

6-15-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати Honda Jazz
Оновлений дизайн Honda Jazz зумовлює її функціональність. Вас приємно здивує хороший огляд дороги і досконала аеродинаміка. Збільшені ніші для коліс та відмінне освітлення завдяки новим великим фар і ліхтарів заднього ходу не дадуть вам загубитися на дорозі.

Точність ліній кузова визначає форму автомобіля, в тому числі і її задньої кришки у вигляді конуса з антеною. Подовжена основа для коліс забезпечує більший простір для пасажирів і водія, а недовга передня і зменшена задня частини надають автомобілю маневреності на дорозі і позбавляють від проблем з паркуванням. У вас неодмінно з’явиться бажання придбати Хонда Джаз, як тільки ви побачите цей новий автомобіль.

Вплив почуттів і емоцій на водіння автомобіля для Honda Jazz абсолютно очевидно. Саме тому всі деталі в салоні ретельно продумані, щоб створити найбільш комфортні умови для водія. Якісні та зручні сидіння дозволяють відчувати себе комфортно і впевнено. Їх конструкція продумана до дрібниць: враховується вигин спини людини, а також передбачається захист тазу і торсу. Позаду водія вільно розмістяться три людини, і ніщо не буде сковувати їх рухів. Синя тканина сидінь робить цю модель ще більш розкішною. Вам залишається тільки розслабитися і насолоджуватися поїздкою.

Серед інших переваг салону Хонда Джаз – регульована висота сидінь, ящик для речей на передній панелі, додаткові підстаканники за перемикачем передач і ємності для зберігання стаканчиків сидять попереду. У салоні машини вас чекає принципово нова багаторівнева панель приладів з металевої фактурою. Зліва ви знайдете кнопки керування рульовим колесом, а також радіо і магнітолою. Праворуч розташовані кнопки керування дисплеєм, де відображені всі дані про параметри автомобіля (пробіг, швидкість, відомості про температурному режимі). Підтримувати певну температуру в салоні можна автоматично. Без усякого втручання здійснюється і кондиціонування всередині машини.

Легкість в управлінні і хороші показники руху автомобіля забезпечує інжекторний бензиновий двигун 1,4 л. Завдяки його економічності витрата палива знижується до 5,3 л на 100 км. Такі показники досягаються також за допомогою інноваційної системи зміни підйомної висоти клапана. Двигун невеликих розмірів звільняє місце в салоні машини, але при цьому він досить потужний. Баланс гальмівної системи забезпечується вентильованими гальмами спереду і литими гальмівними дисками ззаду. Для більшої безпеки автомобіль оснащений системою розподілу гальмівних зусиль (EBD) і антиблокувальною системою гальм, а також електропідсилювачем керма для плавності ходу.

У Хонди Джаз п’ятиступінчаста механічна коробка передач, що забезпечує легкість управління. Вона оснащена індикатором перемикання передач, який підкаже, коли і яку передачу необхідно включити. Можна придбати Honda Jazz і з іншого коробкою передач – шестиступінчастою i-Shift, яку можна легко перемикати за допомогою пелюсток на кермі. Крім того, ця система оснащена захистом від скочування на схилах на початку руху. В автоматичному режимі коробка сама вибере оптимальну передачу для руху.