ОФСЕТНИЙ І ШИРОКОФОРМАТНАЯ ПЕЧАТЬ.

2-3-2020
Картинки по запросу "ОФСЕТНИЙ І ШИРОКОФОРМАТНАЯ ПЕЧАТЬ."


Відправити макет Ви можете відправити макет на друк через сайт Принтфактори. Рекомендуємо вам відправляти макет, погодивши це з вашим менеджером.

Завантажити макет Розмір файла – до 30Мб. Завантажуваний файл повинен бути в форматі PDF.
Широкоформатний друк не отримала стільки широкого застосування, як цифровий або офсетний друк, але, тим не менш, стійко зайняла свою область в поліграфії, де є абсолютним лідером – це зовнішня реклама (банерна тканина, банерна сітка) та інтер’єрний друк (полотно, текстильні матеріали, фотошпалери, самоклейні плівки, постерну папір, фотопапір).
Незважаючи на сильні сторони даного способу друку, є і те, що не дає йому можливості конкурувати з іншими способами друку в інших областях поліграфії – вартість друку і швидкість.

Широкоформатний друк – це струминний друк на рулонних матеріалах, яка відбувається на широкоформатних принтерах і плоттерах. Основна перевага широкоформатного друку порівняно з іншими способами – великий формат готової продукції. Так само дана друк відрізняється гарною передачею кольору й чіткістю. Даний спосіб друку відмінно підходить для друку плакатів і фотографічних зображень.
Широкоформатний друк не отримала стільки широкого застосування, як цифровий або офсетний друк, але тим не менш стійко зайняла свою область в поліграфії, де є абсолютним лідером – це зовнішня реклама (банерна тканина, банерна сітка) та інтер’єрний друк (полотно, текстильні матеріали, фотошпалери, самоклейні плівки, постерну папір, фотопапір).

Основна перевага широкоформатного друку порівняно з іншими способами – великий формат готової продукції. Так само дана друк відрізняється гарною передачею кольору й чіткістю. Даний спосіб друку відмінно підходить для друку плакатів і фотографічних зображень. Незважаючи на сильні сторони даного способу друку, є і те, що не дає йому можливості конкурувати з іншими способами друку в інших областях поліграфії – вартість друку і швидкість.

Широкоформатний друк – це струминний друк на рулонних матеріалах, яка відбувається на широкоформатних принтерах і плоттерах.
Завантажте макет Розмір файла – до 30Мб. Завантажуваний файл повинен бути в форматі PDF, або архів .