Основні переваги металокерамічних коронок

3-22-2020
Картинки по запросу "металокерамічних коронок"

Сучасна стоматологія дозволяє позбавитися від різних недосконалостей. Ефективне рішення для усунення недоліків — протезування. Найпопулярнішими матеріалами для цієї процедури є металокераміка і цирконій. Кожен варіант має свої переваги та недоліки, які необхідно враховувати при виборі. Чим відрізняється металокерамічна коронка від цирконієвої. Пропонуємо розібратися в цьому питанні. Також хочемо вам порекомендувати коронки на зуби у Центрі імплантації та стоматологічної реабілітації «Cиметрика»

Вироби, що мають металевий каркас і керамічне покриття, поєднують в собі першокласні характеристики. Для виготовлення використовуються переважно сплави нікелю і хрому. У деяких випадках формула компонентів доповнено золотом, паладієм, платиною. Такі сполуки підвищують вартість протезу.
Незважаючи на великий перелік переваг, коронки з цього матеріалу мають і недоліки. Перед установкою зуб доводиться сильно обточувати. Неможливо проводити процедуру без попередньої депульпації. Після установки на місці прилягання коронки до десні може з’явитися синява, що виглядає не дуже естетично. Металокерамічні стоматологічні системи рекомендовані для встановлення у разі сильного руйнування зуба або при його повній відсутності. Віддати перевагу цим варіантам слід при мостовидном протезуванні, установці на штифт або імплант. Вибрати ці види протезів краще для жувальних кісткових утворень, які приховані від сонячного світла і не видно при усмішці. Вироби з діоксиду цирконію коштують дорожче, але володіють великим переліком переваг.

Головний недолік цирконієвих коронок — висока ціна. Вартість таких протезів в 3 рази вище металокерамічних виробів. Цирконієві протези рекомендовані, якщо є протипоказання до коронкам з інших матеріалів. Вони не вимагають сильної обточування, дозволяють зберегти нерв, встановити штучні стоматологічні конструкції складних форм, відновити фронтальні зуби. Знаючи, чим відрізняються цирконієві коронки від металокерамічних, можна підібрати ідеальний для себе варіант протеза, який буде добре виглядати, зробить вашу посмішку неймовірною, виключить відчуття дискомфорту і прослужить протягом тривалого часу.