Отруєння Навального

8-21-2020
Отруєння Навального: ситуація в Білорусі змусила Кремль перейти до ...

 

Люди в штатському вивезли німецьких медиків з лікарні, де лежить Навальний

 

Німецьких лікарів вивезли з лікарні, де лежить Олексій Навальний. Юлія Навальний заявляє, що в клініку лікарів провели через задній вхід, вивели також через задній вхід і відвезли. Поспілкуватися з медиками Юлія Навальний не змогла. «У мене є точна інформація, що все впирається в те, що Олексія вивозити перешкоджають звідси», – заявила Навальний. «Коли я намагалася пройти на консультацію з лікарями ближче до реанімації, мене вигнали в грубій формі, із застосуванням сили люди, які були в приміщенні в куртках. Незрозуміло, хто вони », – додала Навальний. Також хочемо вам порекомендувати новини на сайті  Акценты

Раніше Навальний звернулася до президента Росії Володимира Путіна. Вона зажадала дозволити транспортування опозиційного політика в Німеччину на лікування.

Нагадаємо, 20 серпня на шляху з Томська в Москву опозиційний політик і блогер Олексій Навальний відчув себе погано в літаку. Лайнер довелося екстрено посадити в Омську. Навального госпіталізували. Прихильники опозиціонера заявляють, що його отруїли. Прес-секретар Навального Кіра Ярмиш каже, що Олексія отруїли чимось підмішаним в чай – це було єдине, що політик пив з ранку в аеропорту.

Сьогодні головний лікар омської лікарні швидкої допомоги № 1 Олександр Мураховський назвав основним діагнозом опозиціонера і блогера Олексія Навального порушення обміну речовин. Раніше медики відзначили, що проведені дослідження не виявили отрут в крові і сечі Навального. Лікарі не вважають, що пацієнт переніс отруєння, про що говорять прихильники опозиціонера. При цьому в Омську був проведений консиліум, який визнав Олексія Навального нетранспортабельним – його стан нестабільний, і рішення родичів для його перевезення до Німеччини недостатньо. Також повідомлялося, що фахівці відпрацьовують п’ять робочих діагнозів стану Олексія Навального. Аналізи для постановки діагнозу лікарі планують проводити ще дві доби. Навальний продовжує перебувати в комі.

Хочеш, щоб в країні були незалежні засоби масової інформації? Підтримай Znak.com