Одеса

2-28-2020
Картинки по запросу "Одеса"


Чорноморський Вавилон, Маленький Париж, Столиця Півдня. Так, Ви абсолютно праві, ім’я його Одеса. Чорним морем, де чисте та свіже повітря, де живуть веселі та дотепні люди. Пам’ятки Одеси справді заворожують своєю неповторною красою.
Історія Одеси з моменту її зародження пов’язана з боротьбою за звільнення північного Причорномор’я від османських завойовників. Але ще раніше, у ХІІІ ст.
Джінестра перебувала у складі Великого князівства Литовського і називали її – Качибей, Гаджибей або Коцюбеев. Катериною Другий був виданий указ про будівництво військової гавані на місці Хаджибея. Також хочемо вам порекомендувати odessa online

Під керівництвом Йосипа де Рібаса і інженер – полковника Франца де Воллана була розпочата робота по складанню плану будівництва міста. Митрополита Катеринославського і Таврійського Гавриїла були забиті перші палі в основу міста Одеси, яка отримала свою назву від грецького поселення Одесос або Одиссос, що розташовувалося в 45 верстах на схід від Хаджибея на краю лівого берега Тилігульського лиману. Кожен з них зробив безліч славних справ на благо Одеси та її мешканців. В часи цих талановитих людей і були побудовані головні визначні пам’ятки Одеси, без яких не можна уявити історію Одеси і всього північного Причорномор’я. Одеса географічно вдало розташована, що дозволило їй швидко перетворитися з невеликого поселення у торгово – промисловий і науковий центр європейського значення.

Під час 1 – ї та 2 – ї світових воєн місто – герой пережив розруху, а багато жителів були розстріляні німецькими і румунськими загарбниками. Незважаючи на історичні потрясіння, за останнє століття населення Одеси збільшилася втричі. Одесу потрібно не тільки бачити, але й чути, вдихати, пробувати на смак. Одеса – це не вокзал і не аеропорт, і навіть не такі відомі пам’ятки, як вулиця Дерибасівська, Потьомкінські сходи, Приморський бульвар і Одеський театр опери і балету, не тільки вони. Одеса – це неймовірні одеські історії, укорінені фрази, хуліганські пісні, геніальні вірші, оригінальний гумор, смішні анекдоти і багато , багато іншого. Одеса – це місто з багатою історичною спадщиною, а також це ще й чудове місце для відпочинку. Кожен, хто хоча б один раз побував в Одесі, відвозить у своєму серці її частинку, сподіваючись коли – не будь повернутися назад на берег самого синього в світі Чорного моря.