Переваги Ibox

10-6-2020
Доступна оплата наших послуг в мережі терміналів IBox | Kyvlink

Чому бізнесу вигідно приймати платежі через термінали  IBox

Компанія LeoGaming обробляє платежі в онлайні і терміналах самообслуговування. Наприклад, завдяки їй українські гравці можуть поповнювати свої ігрові рахунки в гривні.

Один із стратегічних партнерів компанії – мережа IBox з понад 5,8 тис. Терміналів по всій країні. У матеріалі за підтримки LeoGaming MC Today розповідає, як дві компанії допомагають один одному збільшувати прибуток і як LeoGaming створює комплексні платіжні рішення для бізнесу. Також хочемо вам порекомендувати https://ibox.ua/kommunalnye-uslugi миттєва сплата в IBox.

На IBox припадає третина поповнень LeoGaming

LeoGaming співпрацює з усіма присутніми в Україні термінальними мережами. Сумарно послуги компанії доступні на 45 тис. Терміналів. Частка IBox – 12-13% по числу пристроїв і майже 30% по оборотам.

«Більшість пристроїв ми встановлюємо в зручних місцях – продуктових супермаркетах і торгових центрах, щоб клієнт міг поповнити рахунок по дорозі з роботи додому», – розповідає операційний директор IBox Дмитро Хоменко.

70% терміналів компанії розташовані в містах-мільйонниках. Решта 30% припадають на невеликі містечка і села.

За словами Хоменка, щомісяця IBox приймає близько 100 млн грн ігрових платежів. Поповнення ігор займають 1% від числа транзакцій через термінали мережі. «Це невелика цифра на загальному тлі, але зате близько третини клієнтів цієї категорії стабільно здійснюють платіж раз на місяць. І майже половина – раз в три місяці », – каже Дмитро.

Судячи з фінансових результатів LeoGaming, інтерес українців до онлайн-ігор збільшується. «Ми ростемо на 30% щокварталу». Середній чек поповнення – 120 грн.

Промоакції допомагають збільшити обороти на 15-20%

Щоб збільшити обороти і залучити нових клієнтів, LeoGaming щороку проводить 15-20 акцій з різними термінальними мережами. Один з останніх прикладів спільного проекту з IBox – акція для World of Tanks: гравцям нараховували в подарунок 10% від суми кожного поповнення.

«Число клієнтів зросла на 32%, середній чек – на 40%. Збільшилася і частота транзакцій: під час акції гравці стали поповнювати рахунок 2-4 рази на місяць – це в два рази частіше, ніж до цього », – згадує операційний директор IBox.

За словами операційного директора LeoGaming, компанія вважає акцію успішною, якщо обороти виростають на 15-20%. У випадку з такими популярними іграми, як World of Tanks, ця планка вище – близько 30%.

Дві компанії разом прописують механіку акцій і стежать за їх ефективністю. При цьому LeoGaming готує промо-матеріали та узгоджує їх з компанією-розробником гри і запускає рекламу в фейсбуці. IBox розповідає про умови акції клієнтам, які підписалися на поштову розсилку.

Як зв’язка «процесинг + термінали» може допомогти бізнесу

Зараз 80% платежів через LeoGaming доводиться на онлайн-ігри. Решта – на інший цифровий бізнес. Компанія пропонує партнерам комплексні платіжні рішення.

«Наше технічне рішення, процесинг, дозволяє налаштувати платежі за будь-який веб-сервіс як онлайн, так і через мережу терміналів», – пояснює він.

LeoGaming технічно, фінансово і юридично супроводжує процес на всіх етапах: від моменту, коли клієнт вніс оплату, до моменту, коли партнер отримав гроші.

При цьому партнеру навіть не потрібно відкривати юрособа в Україні. Наприклад, раніше міжнародна компанія Viber приймала тільки онлайн-платежі за сервіс Viber Out. Після підключення до мереж терміналів компанія розширила охоплення практично без зусиль зі свого боку.

Ще один приклад співпраці поза ігровий сфери – партнерство з хмарним сховищем FEX.NET. Компанія хотіла знайти нових клієнтів серед користувачів, яким незручно оплачувати сервіс онлайн. «Завдяки терміналам в FEX.NET збільшили число клієнтів, наростили обороти і навіть змогли підняти тарифи приблизно в два рази», – говорить Андрій Савкін.

Щоб підключитися до процесингу LeoGaming, клієнти платять початковий внесок за інтеграцію. А потім – відсоток від платежів, розмір якого індивідуальний і залежить в першу чергу від оборотів компанії. Також є фіксована абонплата, яка нараховується, якщо клієнт не набрав обумовлену суму за оборотами. Це «страховка від невдач», яка дозволяє LeoGaming не залишитися в збитку.

плани компаній

У планах LeoGaming – покращувати якість обслуговування. Наприклад, зробити мінімальним час, протягом якого процесинг LeoGaming обробляє транзакцію. За останній рік його вже вдалося знизити з шести секунд до двох.

IBox теж працює над сервісом. Компанія обладнала 1,8 тис. Терміналів мережі NFC-модулями – пристроями для зчитування номера банківської карти. За рахунок цього клієнти можуть поповнити карту в три рази швидше, ніж якби вводили її номер вручну на клавіатурі. За словами Хоменка, до травня такі пристрої встановлять на всі термінали мережі.

Надалі IBox планує доопрацювати програмне забезпечення, щоб NFC-модуль міг зчитувати карту через телефон або годинник. Наступний крок – після зчитування номера карти показувати користувачеві особистий кабінет з історією останніх платежів. Тоді він зможе повторити оплату, наприклад, поповнити ігровий рахунок буквально в один клік.