Перманентній макіяж

11-17-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати WOOW.kiev.ua

На сьогоднішній день татуаж і перманентний макіяж – найбільш зручний для представниць прекрасної статі спосіб виглядати доглянуто в будь-який час і будь-якому місці; особливу актуальність цей спосіб макіяжу має для страждають алергією на декоративну косметику. Самарським красуням процедура обійдеться мінімум в 1 500 рублів.

Найпоширеніші частини обличчя, що піддаються перманентному макіяжу і татуажу – очі, губи, мушки, ореоли сосків, але найчастіше представниці прекрасної статі роблять татуаж брів.

Різниця в поняттях “перманентний макіяж” і» татуаж ” велика і полягає в складі використовуваних при процедурі пігментів (в татуажі застосовують хімічні компоненти, а в перманентному макіяжі – натуральні) і глибині їх введення (при татуажі пігменти вводяться під шкіру на глибину в 1-1,5 мм, при перманентному макіяжі – не більше ніж на 0,5-0,8 мм). Іншими словами, перманентний макіяж-це тривалий макіяж, а татуаж залишається назавжди. В іншому ці дві процедури ідентичні.

Перманентний макіяж тримається на обличчі і зберігає свій естетичний вигляд в середньому протягом 3-5 років. В силу того, що в області губ сильний кровотік, то тривалий макіяж тримається трохи менше – близько 2-3 років, перманентний макіяж ореолів сосків робиться назавжди. У деяких випадках буває, що шкіра не сприймає компоненти, в цьому випадку, щоб колір залишився яскравим, доведеться повторювати процедуру кожні 6-8 місяців. Татуаж, в тому числі і брів, очей, губ та ін.робиться назавжди. Варто відзначити, після перманентного макіяжу не залишається шрамів.

Варто відзначити-чим молодша пацієнтка, тим швидше сходить перманентний макіяж. Також на “термін придатності” впливає якість догляду за шкірою за допомогою косметичних засобів, колір малюнка, а також частота і тривалість перебування під променями сонця.

За допомогою перманентного макіяжу або татуажу можливо підкоригувати недоліки свого обличчя: змінити форму і колір брів, зробити губи більш яскравими з чіткими контурами, підкреслити очі, також майстер може «намалювати» родимку і тим самим надати індивідуальність клієнтці. Якщо на тілі жінки є небажані шрами, то їх також можна замаскувати.

Перед походом до майстра варто проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем і уточнити відсутність протипоказань до процедури. Нанесення татуажу і перманентного макіяжу неможливо при інсуліно-залежній формі цукрового діабету, важкій формі стоматологічних захворювань, поганий згортання крові, наявності колоїдних рубців, гострих запальних процесах, онкології, епілепсії, психічних розладах і індивідуальної непереносимості компонентів.

Якщо протипоказання у жінки не виявлені, можна починати підготовку до процедури. За словами майстра татуажу та художнього тату юлії кузнєцової, при мікропігментації губ необхідно зробити профілактику герпесу (наприклад, приймати кілька днів противірусні препарати). Якщо в процедурі беруть участь повіки, то, для того щоб знизити набряклість повік під час і після операції, варто пару днів пропити сечогінний чай.

Крім цього, фахівці не рекомендують перед процедурою пити судинорозширювальні препарати, в тому числі і каву. Також за тиждень до операції необхідно утриматися від алкоголю.

Фахівці нагадують, що перший час після процедури доведеться пожертвувати походами в лазню, сауну, солярій, відмовитися від спиртовмісної косметики і прийняття сонячних ванн.

На ділянки шкіри, що зазнала нанесення татуажу або тривалого макіяжу, необхідно наносити мазі, такі як бепантен і пр.при появі «кірки» не можна її знімати, необхідно обробляти хлоргекседином і пр. Крім цього, не потрібно чесати або терти. Якщо перманентний макіяж (в тому числі татуаж) був нанесений на губи, то необхідно виключити вживання гарячих напоїв, алкоголю і знову пройти курс профілактики герпесу.

Найбільш сприятливий час для проведення татуажу – середина менструального циклу. Це пов’язано з чутливістю жіночого організму.

Після операції можливі побічні явища: набряк (при нормальному розвитку загоєння він повинен спасти через добу після процедури), рідше – стягнутість шкіри і поява гематом. З’явиться невелика “скоринка”, яка пройде протягом тижня.

У самарі такі процедури пропонують як спеціалізовані майстерні, так і салони краси, тату-салони і приватні особи. Вартість татуажу і перманентного макіяжу приблизно однакова. Середня вартість перманентного макіяжу брів в самарі – 4 000 рублів; зокрема верхньої повіки – 4 000 рублів, «підводка» очей – близько 5 000 рублів, підводка контуру губ – 4 000 рублів, а зробити татуаж на губах повністю-6 000 рублів, мушка обійдеться в 1 500 рублів.

Особливості шкіри диктують свої умови-пігменти виштовхуються назовні (це природно), тому через місяць після першої процедури жінкам необхідно повторити корекцію. Також при наступному сеансі фахівці вирівнюють колір, прибирають неточності, які були допущені при першій операції. Як правило, таку корекцію майстер робить зі знижкою.

Анжеліка кварц