Послуги вантажоперевезень по місту

11-13-2020

 

 

Вантажоперевезення: як зробити попередній підрахунок вартості доставки?

Сьогодні послугами автоперевізників, що займаються транспортуванням вантажів, користуються як комерційні структури, так і звичайні люди, яким необхідно переправити речі з точки а в точку б.і першим, і другим важливо заздалегідь знати, у скільки обійдеться така доставка. Також хочемо вам порекомендувати грузовые перевозки киев  від фірми Biggy.

Тим, хто раніше жив за містом, а тепер переїжджає до Києва, необхідно зрозуміти, яку суму доведеться заплатити перевізнику, щоб потім грамотно спланувати сімейний бюджет. Для комерції тарифи на доставку вантажів, посилок також важливі, оскільки вони безпосередньо впливають на кінцеву вартість продукту.

1 і зробити такий розрахунок абсолютно нескладно. Знаючи, які розцінки визначила транспортна компанія на вантажні перевезення, можна порахувати онлайн, у скільки приблизно обійдеться вантажоперевезення. На допомогу прийде онлайн-калькулятор розрахунку вартості вантажоперевезень, скориставшись яким, виходячи з тарифу транспортної компанії на тоннокілометр (перевезення 1 т вантажу на відстань км), можна самостійно розрахувати ціну послуги з доставки речей (наприклад, меблів) вантажним транспортом на будь-яку відстань по Києву або за місто, починаючи від одного кілометра.

За допомогою такого калькулятора, використовуючи стандартну формулу ткм, легко зробити розрахунок приблизної ціни автоперевезення (перевезення вантажівкою) і навіть дізнатися, як відрізняється вартість перевезення вантажним таксі 1т і 20 т вантажу на 1 км або іншу відстань.

Багато хто вважає, що тариф автовантажоперевезення транспортні фірми визначають, виходячи з цін на паливо, необхідне для вантажної машини. В реальності на цю статтю витрат відведено тільки 50% від остаточної суми. Розмір тарифів також залежить від різних нюансів. До їх числа входять:

Як правило, автоперевезення для комерційних організацій коштує дорожче, ніж для фізичних осіб.

Найпоширеніша одиниця виміру-грн./ км. Ця сума визначається з урахуванням багатьох факторів, у тому числі:

Крім того, транспортування може обійтися дорожче звичайного, якщо вантажівка перевантажена (загальна вага більше, ніж було обумовлено), транспортування здійснюється по дуже поганих дорогах, був перевищений ліміт простою або якщо для того, щоб надати послугу, вантажне таксі необхідно трансформувати (знімати тент і т.п.).

Biggy-це ваш головний помічник, коли необхідно перевезти від декількох десятків кілограмів до декількох тонн речей. Ми-команда професіоналів і знаємо все про те, як грамотно організувати переїзд, вивезення сміття або доставку товару. Наші водії відмінно орієнтуються в межах міста і в передмісті, тому завжди приїдуть вчасно. Вантажники Biggy це не просто “міцні хлопці”, здатні швидко переносити тяжкості. Наші вантажники-це спеціально навчені фахівці екстра-класу, які знають, як найбільш правильно упакувати той чи інший виріб, як безпечно і ергономічно розмістити речі в транспорті, щоб доставити все в цілісності й схоронності до замовника. Крім того, в нашому автопарку – досить великий вибір транспорту, що дозволяє підібрати найбільш підходящу машину на різні потреби.

1. Замовляючи допомогу наших фахівців, ви платите не просто за транспорт і фізичну допомогу працівників. Наші співробітники беруть на себе всі роботи, пов’язані з переїздом: від розбору і грамотної упаковочки меблів до збору і розстановки за новою адресою. Це ж стосується і вивезення будівельного сміття. Ми самі проведемо сортування, упаковочку і вивезення на звалище. До того ж, вирішення всіх паперових питань та отримання необхідних дозволів ми також беремо на себе. Клієнт, за бажанням, може взагалі не брати участь в процесі. Замовляючи наші послуги, ви платите не за працівників і транспорт, а за свій спокій, вільний час і можливість не займатися організаційними питаннями.

На вибір клієнтів-найрізноманітніші тарифні пропозиції, серед яких легко знайти оптимальне для себе. Але в будь – якому випадку, наша ціна-більш ніж демократична і одна з найбільш вигідних на вітчизняному ринку.

Розрахувати вартість автоперевезень з використанням вантажного таксі Biggy, а також порахувати послуги вантажників можна в онлайн-калькуляторі, вказавши ціну за кілометр з нашого прайс-листа з розцінками на вантажоперевезення (доставку вантажів) по Києву і області. Більш точні розрахунки можна отримати від наших менеджерів, які також допоможуть підібрати найбільш вигідний для вас тариф. Оплатити за перевезення вантажу можна по безналу. Якщо безготівковий розрахунок вам не підходить, можете розрахуватися готівкою.

Вам сподобається співпрацювати з нашою компанією, якщо ви шукаєте надійного партнера для вантажних перевезень за найвигіднішими тарифами і з самою прозорою схемою попереднього розрахунку вартості автоперевезення.