Професійний візаж

11-17-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати WOOW.kiev.ua

Макіяж

» експрес ” макіяж
600

Вечірній макіяж
1200

Весільний макіяж (без пробного)
1600

Весільний макіяж (з пробним)
2300

Макіяж в санкт-петербурзі.

Макіяж-необхідний елемент образу будь-якої сучасної успішної жінки.

Якісний мейк здатний перетворити риси обличчя, зробити образ більш свіжим, стильним і закінченим. Також з його допомогою вдається приховати дрібні недосконалості і вікові зміни шкіри.

Мейк-ап буває різний і ми розглянемо, чим же різні види його відрізняються.

Для початку, існує повсякденний самостійний і професійний візаж. Відмінність цих видів макіяжу абсолютно зрозуміло-адже другий виповнюється фахівців у своїй області, професіоналів візажистів, які отримали відповідну освіту і використовують професійну косметику, дещо відмінну від звичайної продукції, доступної в магазинах парфумерії.

Візажист робить макіяж, виходячи з природних особливих рис клієнтки, її побажань, стилю і потреб. Особливістю стиліста є його досвід і підхід художника в розробці унікального образу. Професійний макіяж багатогранний, він різний для відповідних заходів, і ділиться на експрес-макіяж, денний макіяж і вечірній макіяж.

  • експрес-макіяж створений для оперативної розробки актуального образу в режимі цейт-нот, настільки характерного для життя сучасної жінки. Однак, швидкість і оперативність нітрохи не знижують якості образу, рука майстра працює на найвищому рівні професіоналізму
  • денний макіяж-ідеальний варіант для ділової жінки, яка цінує свій час і зовнішній вигляд, при цьому віддаючи перевагу природній красі;
  • вечірній і весільний макіяж-особливі глави в книзі краси і витонченості, що вимагають тривалого підходу, ретельної розробки образу і величезного професіоналізму і досвіду, адже створюється вечірній і весільний макіяж для особливих в житті жінки подій, які безсумнівно будуть відображені на фотографіях і відеозаписах, а так само в пам’яті!

Наші стилісти-візажисти салону краси цукор в санкт-петербурзі пропонують послуги професійного макіяжу в спб на маяковській в салоні за привабливими цінами. Наші професіонали працюють індивідуально з кожним клієнтом і ніколи не використовують кліше, створюючи неповторний образ для кожної дівчини.