Ремонт замків запалювання

4-28-2021
Ремонт замка запалювання - Сarprice
 

Київ- це дуже велике місто, яке постійно зростає, і без автомобіля в ньому обходяться лише одиниці. Регулярне використання замка запалювання призводить, в першу чергу, до механічного зносу, адже навіть у металу є ступінь «втоми», яка виливається в ремонт деталей автомобіля.

Замок запалювання автомобіля, як і будь-який інший механізм, може потребувати ремонту: як капітальному( хоча може бути застосовано до замків це буде не ремонт, а заміна), так і профілактичному або ситуативному, коли змінюються або відновлюються тільки окремі елементи механізму.

Ремонт замка обійдеться за більш прийнятною ціною, ніж придбання нового, тому не варто доводити проблему до крайності і чекати, поки ключ перестане повертатися або взагалі зламається всередині. Як тільки ви відчули, що ключ погано входить, або просто з’явилося відчуття наявності якоїсь проблеми, то відразу приїжджайте в «Zamok-Assist» – тут проведуть швидку діагностику і, якщо знадобиться, приступлять до ремонту.

Ніхто не впорається з ремонтом замків запалювання автомобіля краще нас

Причини поломки замків можуть сильно відрізнятися, в залежності від умов експлуатації і навіть марки автомобіля, але в цілому їх дуже мало:

  • механічне пошкодження;
  • природні причини;
  • нелегальне проникнення (або його спроба).

Перша причина найчастіше є наслідком неакуратного або неуважного використання ключа. Не до упору вставлений ключ і спроба його провернути призводять до деформації, нехай спочатку і непомітною, але регулярне повторення подібних дій призведе до поломки.

Постійно потрапляють в механізм пил, вода або бруд дають нам другу причину поломки. Як результат-іржавіння частин або всього механізму або збільшення необхідної сили, щоб провернути ключ.

Злодії використовують відмички або грубу силу і лом. І навіть якщо авто викрасти не вдалося, то замок все одно безнадійно зіпсований і потребує ремонту.

Якщо ви не хочете платити непомірну ціну, але не проти недорого отримати високу якість обслуговування, то звертайтеся до нас. Наша компанія змогла гармонійно поєднувати ці два параметри і вже не перший рік займається всім, що пов’язано з ключами і замками до авто. Додатковим нашим плюсом є швидкість-всього день очікування, і проблема вирішена.

Довірте ремонт замків запалювання компанії «Zamok-Assist», і ви залишитеся задоволені результатом.