Розмитнення товарів і Китаю

2-10-2020
Картинки по запросу "Розмитнення товарів і Китаю"


Продавати і користуватися імпортною продукцією без нього протизаконно. На бланку обов’язково зазначаються відомості про продавця, покупця та виробника, структурі та обсязі вантажу. Кожній позиції присвоюється спеціальний код згідно з ТН ЗЕД. Він впливає на необхідність сертифікації, ставки зборів та відповідність прохідний ціною. Наступний етап – перевірка відповідності зазначених у декларації відомостей фактичної поставки, оцінка його реальної вартості, і розрахунок вартості митного оформлення. Сплата мита, податків та зборів. Їх обсяг визначається розміром ввізних мит на кожну товарну групу, ПДВ і величиною збору і акцизів, на потрапляє під них продукцію. Мита і збори розраховуються не тільки в %.
Також хочемо вам порекомендувати https://m3cargo.com/ru/opytnym-zakazchikam/tamozhennoe-oformlenie/
Ввезення автомобілів з Китаю потрапляє під сплату спеціального акцизу.
Термін розгляду  становить не більше доби з моменту її реєстрації. Продовжити його можуть не більш, ніж на 10 днів при наявності підстав для додаткових перевірок.
Заповнення декларації має безліч нюансів, відомих тільки професіоналам. Подають її прямо на кордоні або в місці доставки на митному посту. Обов’язкова умова швидкого пропуску — правильне заповнення усіх пунктів, додаток підтверджуваних документів у повному обсязі та сплата всіх мит, зборів, податків і акцизів.
Пакувальний лист по кожній упаковочці.

Скільки в результаті доведеться стояти на митниці і втрачати грошей за простій, невідомо. Уникнути таких ризиків, максимально зменшити строки і вартість легалізації продукції з Китаю можуть тільки професійні брокери.
Консультації щодо визначення вартості та особливостей розмитнення. Складення та подання декларації з підбором необхідних додатків. Розрахунок та сплата митних платежів. Оптимізація витрат на оформлення вантажу з Китаю. Контроль над дотриманням митного регламенту. Комплекс брокерських послуг без участі клієнта.
Від того, наскільки швидко і недорого вантаж пройде через митницю, залежить ваш прибуток. Не ризикуйте нею – замовте митне оформлення товарів з Китаю у професіоналів.