Що таке алгоритм криптовалют

3-17-2020
Картинки по запросу "алгоритм криптовалют"


Саме з нього і працює майнінгове обладнання, забезпечуючи функціонування блокчейна і обробку транзакцій. Вузол (нода), успішно вирішив завдання, отримує за це винагороду у вигляді монет даної криптовалюти. Деякі алгоритми більш популярні і використовуються для декількох різних криптовалют (блокчейн). Алгоритмів шифрування так багато, що можна про них писати цілі книги (що, до речі, і роблять криптографи). Нас же цікавлять самі “ходові” завдання, які вирішує майнінгове обладнання. Отже, чудова четвірка найпопулярніших крипто – алгоритмів:- SHA – 256 — саме на цьому алгоритмі побудований блокчейн Биткоина. З – за високої складності мережі відеокарт вже давно не достатньо для вирішення цих функцій. Також хочемо вам порекомендувати дізнатися Что такое алгоритм криптовалют?

Саме тому китайський гігант Bitmain винайшов спеціальне обладнання для майнінг криптовалют — АСИКи (від англ. Алгоритм SHA – 256 використовують і інші криптовалюти, зокрема, форки мережі Биткоина. До речі, їх детальний опис та ціни ви можете знайти на сайті нашого магазину. – Scrypt — на цьому алгоритмі працює «цифрове срібло» — Litecoin. У свій час цей алгоритм був чудовою альтернативою мейнстріму, коли АСИКи призначалися виключно для SHA – 256. У порівнянні з SHA – 256, сама хеш – функція Scrypt набагато складніше у обчисленні. Алгоритм Scrypt використовує більшу кількість оперативної пам’яті. – DaggerHashimoto — алгоритм шифрування, використовуваний в криптовалюте Ethereum.

Для ефективної роботи потрібні відеокарти з великим об’ємом ОЗУ і бажано на основі мікропроцесорів AMD, хоча і Nvidia 10 – ї серії також непогано справляються з цим алгоритмом. GPU ферма 237 MH/ s PandaMiner PSU, яка є на сайті також буде чудово справлятися зі своїм завданням. – Equihash — лежить в основі криптовалюти Zcash, досить популярної в наш час серед майнер на відеокартах, в силу того, що складність мережі Ethereum (лідера серед GPU – майнер) сильно зросла. Особливістю цього алгоритму можна назвати те, що стандартні домашні комп’ютери, які оснащені великою кількістю оперативної або RAM – пам’яті, можуть виконувати майнінг певних криптовалют за рахунок правильного розподілу навантаження. Ми плануємо більш детально розглянути кожен із згаданих вище алгоритмів.