Що таке перманентний макіяж

11-17-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати WOOW.kiev.ua

В останні роки у жінок починає викликати інтерес таке явище як»перманентний макіяж”. По суті, бажання завжди виглядати чарівно цілком поєднується з суттю такого макіяжу, але давайте про все по порядку.

Деякі вважають перманентний макіяж своєрідною окультуреною різновидом татуажу, проте це не зовсім вірно. В цілому, звичайно, суть цих двох процедур схожа-проколом голки на певну глибину шкіри вводиться фарба. Однак є одна важлива різниця, а саме різна глибина введення цієї самої фарби.

В цьому і криється основна різниця цих двох речей. На відміну від татуажу, малюнок якого супроводжує все життя, перманентний макіяж з часом пропаде – в залежності від індивідуальних особливостей людини нанесений мейк-ап буде з вами протягом 3-6 місяців. Втім, іноді можна зустріти згадки того, що такий макіяж залишається на обличчі протягом декількох років.

Є думка, що перманентний макіяж — це занадто помітно, яскраво і мало не вульгарно. Швидше за все, тут включаються стереотипи про татуаж, оскільки насправді все залежить від рук майстра. Тому якщо ви знайдете перевіреного майстра, то «перманент» вийде більш ніж натуральним. Крім того, можна відвідати наші курси візажу для себе, які дадуть можливість підкреслити успіх “перманенту”.

Переваги перманентного макіяжу:

Однак істинний майстер крім обрисів губ і намальованих стрілок на повіках очей може зробити багато чого іншого. Наприклад, подібні натуральним брови, для чого використовується техніка м’якої розтушовування. Одним словом, можна акуратно підкреслити природні риси обличчя, приховавши при цьому деякі недоліки. Зрозуміло, вагомі вади особи, на зразок глибоко посаджених очей, перманентний макіяж не виправить, але проблеми у вигляді заячої губи, випадання брів, пігментних плям і травм обличчя він приховає. З цієї причини перш ніж збирати гроші на пластичну корекцію особи, варто звернутися до майстра «перманенту». Наприклад, зробити губи об’ємніше і привабливіше запросто можна і без хірургічного втручання. Крім того, якщо вам не сподобається, то виконана майстром робота з часом просто зійде нанівець.

Протипоказань до цієї процедури, в общем-то, особливих і немає. Головне щоб у вас не було ніяких алергічних реакцій на фарбу, яка використовується майстром. Якщо ж такої реакції у вас на виявили, то ви можете сміливо звертатися до фахівця для виконання перманентного макіяжу і забути про дрібні проблеми особи!