У Пєскова діагностований COVID-19

5-12-2020
Коронавирус в футболе: последние новости спорта и COVID-19 ...


Деталей про стан прес-секретаря поки немає, але він продовжує виконувати свої обов’язки. Зокрема, вдень 12 травня Пєсков відповів на ряд запитань журналістів щодо можливої ​​скасування загальноросійського голосування по поправках до Конституції. Представник Кремля спростував таку можливість. Також хочемо вам порекомендувати coronavirus-covid2019.ru

У розмові з ТАСС Пєсков також підтвердив, що особисто спілкувався з президентом Росії Володимиром Путіним більше місяця назад. Сам Путін перейшов на віддалений режим роботи ще в кінці березня.

При цьому дочка прес-секретаря російського лідера – Ліза Пєскова – заявила «Газеті.Ru», що останній раз бачилася з батьком близько 10 днів назад і в даний час живе окремо.

«Дотримуючись усіх заходів обережності. Виключно на вулиці. Я повністю здорова. Я, природно, дуже хвилююся [за батька] », – додала дочка прес-секретаря президента.

У той же час, коментувати самопочуття батька вона не стала, але додала, що телефонує з ним по кілька разів на день.

До слова, Пєсков далеко не перший представник російської влади, у якого було виявлено коронавірус. В кінці квітня захворювання виявили у прем’єр-міністра Росії Михайла Мішустіна. Про це глава кабміну повідомив в ході онлайн-наради Путіна з урядом.

«Тести, які я здав на коронавірус, дали позитивний результат. У зв’язку з цим і відповідно до вимог Росспоживнагляду я повинен дотримуватися самоізоляцію, це необхідно, щоб убезпечити моїх колег », – оголосив Мішустін.

Прем’єр був госпіталізований в лікарню, але продовжив брати участь в роботі уряду, хоча і призначив виконуючим свої обов’язки віце-прем’єра Андрія Білоусова.

Згідно з останніми даними, Мішустін йде на поправку, лікарі відзначають позитивну динаміку в стані здоров’я прем’єра. Як говорив його прес-секретар Борис Бєляков, глава кабміну продовжує проходити планове лікування в одному з державних медичних установ.

«Заходи, підготовлені урядом для підтримки економіки і громадян, в тому числі етапність поступового виходу з режиму обмежень, введених через коронавируса, були узгоджені з головою уряду», – зазначив Бєляков.

7-8 травня по відеозв’язку з лікарні Мішустін провів нараду з соціально-економічних питань, а потім брав участь в засіданні з постійними членами Ради безпеки. Однак 11 травня він не взяв участі в нараді у президента по відеозв’язку.

6 травня захворювання також було діагностовано у глави Мінкульту Ольги Любимова. За словами її прес-секретаря Ганни Усачевой, міністр перейшла на віддалену роботу і з дому проводить відеоконференції.

«У мене не дуже велика температура, ввечері і вдень я можу абсолютно спокійно працювати, перебуваючи вдома. Зрозуміло, і мені належить висидіти, що дуже складно, весь визначений термін », – говорила сама Любимова.

Постійно перебуваємо на зв’язку з колегами з міністерства, підкреслювала міністр, взаємодія проходить через месенджери.

Також коронавірус виявили у глави Мінбуду Володимира Якушева, про це повідомлялося в Telegram-каналі відомства. На відміну від Любимова, міністр погодився на госпіталізацію і був направлений в одну з державних лікарень. При цьому захворювання також було діагностовано у його заступника Дмитра Волкова. До слова, в лікарню Якушев потрапив 1 травня, а вже 8 числа був переведений на домашнє лікування.

У той же час, за все в Росії виявлено понад 232 тис. Випадків коронавируса, в тому числі 2116 летальних. Кількість видужали людина вже перевищило позначку в 43 тис.