Як отримати кредит

10-23-2020
Де найлегше отримати кредит з 19 років? – Moneyveo

 

Як отримати кредит з поганою кредитною історією

Найчастіша причина відмови в банківському кредиті – погана кредитна історія. Вона формується з наших фінансових вчинків – взяття позик, терміни сплати, наявність заборгованостей або своєчасне погашення. Як отримати гроші до зарплати, коли кредитна історія погана, ми розповімо в нашому матеріалі.Т акож хочемо вам порекомендувати https://vseokreditah.com.ua/company/e-groshi отримати кредит від компанії Е-Гроши.

Чому відмовляють банки

З відомостей про попередні кредити можна зробити висновок про фінансову дисципліну позичальника. Клієнти з гарною кредитною історією, або благонадійні – ті, хто справно вносив платежі за товар, по іпотеці, мікропозик, вчасно закривав кредитку. Такому клієнту достатньо підтвердити свою платоспроможність довідкою про дохід, і кредит отриманий.

Але позичальникам з поганою кредитною історією довідка про дохід, навіть значному, не допоможе. Прострочення і завислі кредити в інших банках грають проти вас. Банківська система скорингу автоматично оцінює потенційного позичальника і генерує відповідь, надавати конкретному заявнику кредит чи ні. Банки хочуть бути впевненими в своїх клієнтів – в тому, що вони повернуть позичені гроші в строк і в повному обсязі.

Як оформити мікропозик

Розглянемо процедуру реєстрації на прикладі компанії Е-Гроши.

Клієнт входить в особистий кабінет на сайті кредитора і формує заявку на отримання грошей – суму і термін погашення. Там він вказує дані паспорта, ІПН і номер банківської карти для отримання грошового переказу. Важливо правильно заповнити всі відомості, щоб система не відмовила у видачі. Також вас попросять залишити додаткові контактні телефони. Якщо не внесете платіж вчасно – знайомим і родичам можуть дзвонити з «нагадуванням» погасити кредит.

Позики видають особам старше 18 років, а також пенсіонерам, безробітним і жінкам в декреті, тобто категоріям населення, яким банк відмовив би видачу грошей через неплатоспроможність або за віком.

Далі ми розповімо про найпопулярніші МФО, які займають топові місця в рейтингу за відгуками задоволених клієнтів, а також за кількістю оформлених мікрокредитів.

Які МФО не перевіряють кредитну історію

Для компанії Е-Гроши не має значення фінансова історія заявника. Рішення щодо видачі коштів буде позитивним, навіть якщо у заявника є прострочення і судові справи за поточними кредитами. Новим клієнтам видають перший позику у розмірі 15 000 грн під 0%.

Мережа Е-Гроши лідирує за кількістю позитивно розглянутих заявок – близько 99% схвалень. Мікрокредит можна отримати як онлайн, так і готівкою в одному з відділень. У Е-Гроши видають перший мікропозик під 0% на суму до 7000 грн.

У Е-Гроши клієнти з заплямованим «кредитним досьє» отримують гроші на карту нарівні з тими, хто справно виплачував фінансові зобов’язання. Першу позику під 0 невеликою – до 4000 грн, повторні – під 1,3%.

Але яке МФО ви б не вибрали, це не означає, що віддавати мікрокредит вчасно необов’язково. Своєчасне погашення не тільки добре впливає на фінансову репутацію позичальника, але і дозволяє заощадити на штрафних відсотках, які доведеться заплатити за прострочення.