Як придбати автомобілі з США

8-24-2020

AUDI Q5 PREMIUM 2015

Компанія Колумб Трейд має більш ніж 20-річний досвід в сфері авто, особливо пов’язаних з купівлею і доставкою автомобілів  з аукціонів Америки. Привабливість покупки машини в Штатах обумовлена особливістю роботи страхових компаній, які при страховому випадку виплачують власнику вартість авто, а пошкоджене виставляють на аукціон, де транспортний засіб продається за 30-50% від ринкової вартості. Продаж автомобілів відбувається на спеціальних аукціонах, таких як: IAAI , Copart, Manheim, на яких наша компанія є офіційним дилером (детальніше про даних аукціонах можна почитати в нашому блозі). Також хочемо вам порекомендувати https://columbauto.com.ua/catalog/avto/  автомобілі з США від фірми Колумб Трейд.

Також на аукціонах можна купити не тільки пошкоджені, а й цілі автомобілі, в хорошому стані і теж за невелику ціну. Як працюють Автоаукціони США

1. Маючи доступ до торгів, робиться ставка на викуп автомобіля.

2. Виграш лота в разі, якщо ваша ставка виявилася найвищою. Після викупу слід безліч організаційних процесів щодо отримання документів і доставці авто на нашу площадку, в порт і Україну. Всі ці питання покладаються на наших співробітників. Від клієнта вимагається лише згоду на торги і визначення максимальної ціни викупу (обмовляється до торгів, з прорахунком авто в Україні “Під ключ” виходячи з вартості викупа.

3. Доставка в Україну. У середньому процес транспортування займає 6-10 тижнів з моменту виграшу машини на аукціоні. Каталог автомобілів вже прорахованих “Під ключ” можна подивитися в каталозі на нашому сайті або залиште заявку для швидкого прорахунку цікавить моделі.

Сьогодні будь-який житель України має можливість придбати недорого автомобіль з США за ціною, нижчою за ринкову на 20-50%. на аукціонах представлені безліч лотів, таких як: бензинові, дизельні, гібриди, електрокари. Колумб Трейд працює не тільки в Києві, а й дистанційно доставляємо авто з США клієнтами з будь-якого населеного пункту: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький , Полтава, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, а також населені пункти в областях.