Як вибрати акваріум для риб

10-4-2020

not found

Наявність акваріума з рибками – це не тільки задоволення, але і обов'язок. Однією з найбільш важливих обов'язків є годування акваріумних рибок. І хоча це здається тривіальним, на практиці це не так просто.

Як вибрати корм для рибок? Важливо знати їхні вимоги до харчування. Більшість мешканців акваріумів – всеїдні види, в раціоні яких використовуються як тварини, так і рослинні інгредієнти. Іншим критерієм, який слід враховувати при виборі корму для риб, є спосіб їх годування. Один корм підходить для годування видів, що живуть на дні, інший – для тих, хто плаває серед рослинності або в глибині. Не кажучи вже про риб, які живуть практично під поверхнею.

Ідеально підходить для рибок, що харчуються в товщі води і на дні акваріума. Доступний в різних розмірах і версіях, потопаючий або повільний потопаючий. Його структура має гладку поверхню і закриті пори, що забезпечує повільне поглинання води, високу гідростабільность і обмежений викид інгредієнтів в воду.

Їх величезною перевагою є можливість приклеювання до стінки акваріума і розміщення їх на дні. Ними можна годувати донних риб, ракоподібних, а також мешканців водної товщі.

Це плаваючий корм, призначений для середніх і великих видів риб, які беруть його з поверхні води.

Оскільки вафлі швидко опускаються на дно, вони стануть ідеальним кормом для ракоподібних і риб, що харчуються в донної зоні. Це корм, який повільно вбирає воду, зберігаючи свою форму протягом тривалого часу, що, в свою чергу, робить його ідеальною їжею для риб, чия пащу пристосована для подрібнення їжі з різних поверхонь.

Чіпси для рибок мають форму плоского диска і відрізняються високою водостійкістю. Хоча вони призначені в основному для більших видів, більш дрібні особини також не мають проблем з їх споживанням – вони просто відкушують їх по шматочках практично під поверхнею води. Тепер ми обговоримо види кормів для рибок, із зазначенням їх характеристик, що допоможе Вам підібрати краще харчування для мешканців акваріума.

Ліофілізований корм – це продукт, який знаходиться між натуральними і штучними продуктами. Це личинки ракоподібних, комах і зоопланктону, урятовані від води. Процес сублімації сушіння полягає в заморожуванні вищезазначених істот і поміщення їх у вакуум, що призводить до випаровування води, завдяки чому їжа зберігає свої поживні, смакові і ароматичні властивості.

Натуральний корм вважається кращим рішенням для акваріумних рибок. У разі хижих риб, мова йде про живих організмах, а травоїдні мешканці акваріумів напевно поглинуть водорості, овочі або водні рослини. І, нарешті, кілька підказок – дрібні види риб і рибок з маленьким ротом слід годувати пластівцями і мікрогранулами. Більші види, які збирають їжу з поверхні води, найкраще годувати чіпсами, паличками, а донна риба їсть пластівці, гранули, таблетки або вафлі.

Перевірте, де ви купуєте

наші продукти

Карта магазинів
Також хочемо вам порекомендувати zoocool.ua/akvariumistika/akvariumy/