Як вибрати авіамодель для 3 д пілотажу

1-30-2020
Авіамодель Nemesis (Purple)


Nemesis (Purple) – це комбінація відмінного дизайну і чудових льотних характеристик. Кожен, хто хоче спробувати виконувати складні фігури повітряної акробатики, але не хоче витрачати часу на складання, не повинен пропустити цю модель. Конструкція елеронів повного профілю, з роздільними серверами, істотно збільшує швидкість і робить модель більш чуйною до команд. Кермо висоти також використовує два незалежних серво. Чудово поводиться в 3D пілотажі. Оснащений легкознімною кабіною і знімним крилом, які полегшують експлуатацію і транспортування. Легка конструкція фюзеляжу і хороший планер. Модель придатна не тільки для аматорських польотів, але і для виступів професійного класу.  Також хочемо вам порекомендувати https://hobbymania.com.ua/ у нас великий вибір авіамоделей для пілотажу.

Елерони повного профілю дозволяють крутитися літаку як ви хочете, обтічні форми фюзеляжу сприяють швидкому прискоренню. Кабіна і крила виконані знімними, для полегшення експлуатації та транспортування. В кабіні знаходиться розфарбована фігурка пілота.

Варто особливо відзначити високоякісне виготовлення деталей з допомогою технології лазерного різання. Знімні крила дозволяють полегшити транспортування, а можливість установки на літак як ДВЗ так і електромотора робить модель універсальною для участі в різних видах змагання. Внутрішня компонована модель вище всяких похвал. Передбачені різні секції під різнотипний рушій. Знімна кабіна забезпечує легкий доступ до нутрощів літака.

Модель відрізняється дуже високою якістю виготовлення деталей. Профільований горизонтальний стабілізатор, двоскладовий крило, склопластикова кабіна і капот. Дерев’яні деталі моделі виконані з допомогою високоточної лазерної технології різання. Модель поставляється вже з фірмовою плівкою Oracover. Обтічники легких коліс виконані зі склопластику, а посадкове шасі виготовлено з алюмінію. В цілому конструкція літака дозволяє йому робити будь-які маневри і трюки без обмежень. Великий і динамічний SBACH рівною мірою призначений для вищого пілотажу і 3D польотів.

Чудово зроблений акробатичний літак простій конструкції. Як і всі моделі від Phoenix цей літак зроблений з дерева легко бальза і зроблений добре. Вам не потрібно проводити додатковий час за розфарбовуванням моделі. Літак легкий, але в той же час дуже потужний. Прекрасний планер, який здатний на будь пілотаж. У комплекті поставляється все необхідне для збірки. Ви не пошкодуєте 2 – 4 години, які підуть на збірку.