Як вибрати ковзани

1-17-2020

Как выбрать коньки

Але в будь-якому випадку у правильних ковзанів леза повинні бути трохи зігнутими. Це дає можливість плавно повертатися і повертатися. Також радіус жолобка на лезі грає роль в ступені стійкості коника. Глибокий жолобок надає більшої стійкості. Однак, при цьому заважає гальмувати і обертатися. Глибину жолобка можна регулювати при заточуванні в залежності від ваших потреб. Повне сточування жолобка дозволить набирати високу швидкість.
Також хочемо вам порекомендувати https://extremstyle.ua/ru/catalog/konki

Черевик для коника виготовляють з як з натуральної шкіри, так і з штучного. Чим більше шарів, тим жорсткіше черевик. Жорсткість відповідає за збереження гомілкостопа. Чим інтенсивніше тренування, чим вище ваш рівень катання, тим більш жорсткий черевик буде потрібно. Починати освоювати катання можна з менш жорсткого черевика і переходити на більш жорсткі по мірі підвищення вашої майстерності.
Щоб визначити жорсткість черевика, досить спробувати зігнути його ззаду в районі гомілкостопам. При потрійному шарі матеріалу зробити це майже неможливо.
Як відомо, сталь – це сплав заліза з вуглецем , а наявність або відсутність додаткових легуючих добавок: нікель, вольфрам, молібден і тд, визначає їх якість. Якісний склад сталі впливає лише на один показник – часовий інтервал між заточками.

Існує класифікація на звичайну, якісну, високоякісну і понад-високоякісну сталь. Для професійних ковзанів леза роблять з високоякісної сталі. Однак, не варто розглядати професійні фігурні ковзани для любительського катання на міських ковзанках. Вони володіють характеристиками, призначеними для виконання складних фігур, мають великі зубці для стрибків і для тих, хто катається на ковзанах 1 – 2 рази в сезон професійні ковзани можуть здатися незручними. Більш того, їх ціна в кілька разів вище звичайних ковзанів.

Дуже важливий як для професійних тренувань, так і для любителів прогулянок на ковзанці. Нозі повинно бути зручно в ковзанах. Бажано, щоб черевик щільно обхоплював стопу, але не створював при цьому дискомфорту. Якщо спочатку з’являються якісь неприємні або хворобливі відчуття, то варто спробувати інший розмір або модель.
Відносяться до характеристик, які також впливають на рівень комфорту під час катання. Але вони обов’язкові при певних умовах. Наприклад, якщо ви відвідуєте відкритий каток з льодовим, а не штучним покриттям, то в першу чергу слід звертати увагу на утеплені і ковзани, які не пропускають вологу.