Як вибрати маску для підводного полювання!!!!

1-27-2020
Картинки по запросу Як вибрати маску для підводного полювання!!!!

Вам ніколи не стати дайвером без спеціального спорядження. Один із головних його елементів – маска. Вона забезпечить якісний огляд, зробить перебування водолаза на глибині безпечним і комфортним. Розглянемо, на що слід звертати увагу. Продукція від Подводная охота Батискаф довговічна, надійна і практична, її ви зможете знайти у нас в магазині. В першу чергу зверніть увагу на лінзи. Новачкам для глибоких занурень підійдуть моделі з моностеклом. Професіоналам, працюючи на великій глибині, особливо важлива надійність. Їм підійдуть моделі з двома лінзами, які зможуть витримати сильний тиск води. Людям з порушеннями зору пропонуються спеціальні маски, скла яких мають діоптрії, наприклад, «Cressi FOCUS». Таке спорядження не є універсальним, його підбирають так само, як і звичайні окуляри.

Частина, яка контактує безпосередньо з шкірними покривами обличчя, не менш важлива. Найчастіше для виготовлення використовують гуму і силікон. Безбарвний силікон м’який і більш приємний особі, однак він схильний відкидати відблиски на скла. Такий ефект небажаний, оскільки він погіршує огляд дайвера. Звичайно, це стосується тільки водойм з високою прозорістю. Темні гумові вироби більш жорсткі, можливо для когось вони незручні, так як до всього іншого дещо звужують огляд, але вони не відображають світло. Цей параметр залежить від конструкції виробу. При більшому обсязі величина підйомної сили зростає. При зануренні на малу глибину це не критично, але стане перешкодою для професіоналів. Для них підійдуть зразки з маленьким під-масочним простором.

При виборі ви можете відштовхуватися від будь – яких особистих уподобань, але пам’ятайте, маска повинна щільно прилягати до обличчя, не допускаючи попадання води. Цей елемент повинен забезпечувати надійну фіксацію і щільне прилягання маски до обличчя дайвера. Дуже важливо наявність деталей, що дозволяють відрегулювати довжину ремінця і поворотних пряжок. Голова кожної людини має анатомічні особливості, тому важливо мати можливість «підігнати» маску під себе.