Як вибрати МІЖНАРОДНА ТРАНСПОРТНО-ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ!!!!

10-20-2019

Сучасні інформаційні системи зробили наш світ дуже тісним. Зі швидкістю світла інформація облітає земну кулю на кілька секунд. І цей сучасний світ ставить нові вимоги до пересування не тільки віртуальний, але й цілком матеріальних речей, у яких є цілком реальні фізичні характеристики, такі як вага, об’єм та ін Транспортно-експедиційні компанії прийняли цей виклик і успішно працюють в сфері пересування потрібних і корисних вантажів, поставляючи матеріали – виробникам, товари – споживачам, наздоганяючи по своїй швидкості звук і світло, об’єднуючи час і простір, і виконують при цьому ще цілий ряд вимог, оптимізуючи процес і задовольняючи найвибагливіших клієнтів.

Транспортно-експедиторська компанія UBI Logistic – це переважно організація – посередник у сфері перевезень від відправника (клієнта) до одержувача. Інформувати клієнта на етапах просування його вантажу. Відносини транспортного експедирування чітко регламентовані українським законодавством, зокрема гол. 316 ГК, спеціальним нормативним актом є різні закони про доставку та перевезення товарів, транспортні кодекси та статути, які зобов’язана враховувати будь-яка професійна вантажоперевізник компанія. І серед цих лідерів провідне місце тримає . Транспортно-логістична компанія – це та ж експедиторська фірма або компанія перевізник вантажів, тільки на новому вищому рівні надання послуг. Основні принципи і характер правильного логістичного підходу виступають за об’єднання матеріально – технічного та коректного інформаційного забезпечення, транспорту, складів, інших логістичних об’єктів, передачі точної інформації про локальному пересування товарно – матеріальних цінностей у єдину систему, що в рази підвищує ефективність роботи окремо в цих сферах, і їх злагоджену спільну роботу.

Компетентність і професіоналізм нашої компанії гарантує якість і своєчасність перевезення вантажів. Наш клієнт завжди може переконатися в цьому, і багато з них, відпрацювавши з нами вперше, повертаються і стають постійними клієнтами. Багато транспортні компанії України ставлять собі за превентивну мету потрапити на міжнародний ринок даного виду діяльності, в тому числі на складний ринок країн колишнього СРСР і Європи. У міру свого зростання, ми теж змогли здобути почесний статус – міжнародна транспортна компанія. Всі перераховані вище якості є у наших представників, водіїв, логістів та експедиторів. Транспортно-експедиторська компанія – завжди швидко, чітко, відповідально.