Як вибрати Обслуговування кондиціонерів

3-4-2020
Servis kondisionerov


Наявність кондиціонера стало не просто звичним, а необхідним атрибутом нашого повсякденного життя. Ми звикли до комфортних кліматичних умов, перебуваючи в квартирі, офісі, або в магазині. Також хочемо вам порекомендувати обслуживание кондиционеров lg

Для того щоб Ваш кондиціонер прослужив якомога довше не доставляючи особливого клопоту, його необхідно не тільки правильно встановити і підключити його обов’язково треба обслуговувати, причому у встановлені терміни. Регулярне технічне обслуговування кондиціонера зберігає гарантію на обладнання, істотно продовжує термін його служби і позбавить від дорогого ремонту. Розглянемо найбільш поширені причини виходу з ладу кліматичної техніки.

Перша очевидна причина – це, звичайно ж, пил, яка переслідує нас у повсякденному житті практично завжди і скрізь. Втім, саме для очищення повітря від пилу в кондиціонерах стоять повітряні фільтри, які просто не треба забувати вчасно чистити або міняти. Якщо цього не робити регулярно, то можна в кінцевому підсумку можна отримати не тільки що вийшов з ладу кондиціонер, але і різні алергенні захворювання.
Що стосується зовнішнього блоку системи кондиціонування, то він так само може бути забитий пилом або, наприклад, тополиним пухом, після чого суттєво знижується ефективність роботи кондиціонера.

Якщо у випадку з фільтром внутрішнього блоку кондиціонера його чищення або заміну можна зробити самостійно, то інші регламентні роботи ми настійно рекомендуємо провести, залучаючи до цього професіоналів.
Технічне обслуговування кондиціонерів є трудомістким і відповідальним процесом. Це і розбирання корпусу для здійснення доступу до внутрішніх агрегатів і вузлів, це перевірка тиску в системі, це якісна очистка та обробка всіх деталей, проведення дезінфекції.
Досвідчений сервісний інженер не тільки проведе повноцінне технічне обслуговування кондиціонерів, але і зможе виявити несправності, які можуть виникнути найближчим часом. Це допоможе уникнути поламки в майбутньому або своєчасно замінити потрібну деталь не чекаючи повного виходу з ладу всієї системи кондиціонування.
Наші майстри завжди готові виконати весь перелік робіт ТО кондиціонерів на високому рівні і в стислі терміни.