Як вибрати ручний вилочний підйомник

1-30-2020

Как выбрать ручной вилочный подъемник
.

На Українському ринку складського обладнання представлено більше трьох десятків моделей штабелерів, але основних типів штабелерів всього три: самохідні електрифіковані штабелери, штабелери з електроприводом і гідравлічні штабелери. Щоб прийняти оптимальне рішення і дізнатися, який з цих видів продукції буде підходити під ваші потреби, необхідно враховувати наступні чинники. Потрібно враховувати, що в штабелерів розрізняються початкова і залишкова вантажопідіймальність. Так що, якщо вам потрібно переміщати важкий вантаж на значну висоту раціональніше використовувати самохідні штабелери. Вони дорожче звичайних штабелерів, але їх ціна може бути виправдана високою продуктивністю. Гідравлічний штабелер ідеально підійде для невеликого складу з двох – і триярусними стелажами (до 2 – х м). Якщо ви плануєте переміщати нестандартні палети, то рекомендуємо звернути увагу на штабелер з можливістю регулювання ширини вил. Також хочемо вам порекомендувати vizok.net.ua у нас широкий вибір підйомників.

Несамохідний штабелер переміщається руками, так що його швидкість не більше 4 км/ год, а з вантажем 2 км/ ч. Самохідний штабелер з вантажем може переміщатися до 5 км/ год, без вантажу – 7 км/ ч. Штабелери з гідравлікою сильно поступаються за цим показником штабелерам з електричним приводом. Заряду акумулятора вистачає на 8 годин роботи, і якщо ви працюєте в одну зміну, то не повинно виникнути жодних проблем. Але якщо ви планує використовувати штабелер більше, то доведеться придбати акумулятор. Звичайно, чим менше габарити, тим краще і зручніше працювати в нешироких проходах. Однак слід враховувати, що маневровні і компактні гідравлічні штабелери не зможуть обслужити великий склад. Також буде проблематично розвернутися, якщо ширина проходу буде менше 2 – х м.

Нерівність покриття може позначитися на швидкості, маневровності і стійкості під час підйому вантажу, т. штабелеру необхідна рівна поверхня без значних перепадів (до 4 – х см). При бажанні експлуатувати штабелер на вулиці, необхідна створити для нього плоский настил. У чому стійкість штабелера залежить від коліс. Часто вони виконані з гуми, нейлону і поліуретанів. Поліуретанові колеса менш схильні до зносу, формують кращу стійкість і дають можливість працювати на слизькій поверхні. На білоруському ринку представлені штабелери японських, китайських та європейських виробників. Наша компаній здійснює продаж найбільш популярних моделей супроводжуваних штабелерів з відкидною платформою і без, електро-штабелери з різними платформами, в тому числі і гідравлічними платформами.