Як вибрати якісне насіння овочів

1-11-2020

Как выбрать качественные семена овощей


Як вибрати якісне насіння для посадок.
З кінця осені — початку зими в продажу з’являються свіжі насіння, і саме в цей час городники починають закуповувати їх. Кожен прагнути купити насіння вищої якості, щоб вони були свіжими. Як доводить багаторічна практика, саме свіжі матеріали відмінно сходить, а ось огірки краще підбирати ті, які зберігаються довго: знижується відсоток схожості, але підвищується якість врожаю. Щорічно дачники задаються одним і тим же питанням, а як вибрати якісне насіння із запропонованого різноманіття. І якщо з квітами все зрозуміло — зазвичай їх вибирають за зовнішнім виглядом, то з овочами все набагато складніше. Також хочемо вам порекомендувати насіння clause це кращий вибір.

При виборі будь-якого сорту слід уточнити, призначений він для вирощування в певному районі. Неправильно підібрані сорти не дадуть бажаного результату. Виробники вказують врожайність на упаковочці. Кращі насіння — це гібриди, що позначаються «F». За своїми характеристиками вони краще, ніж сорти, від яких отримали гібрид. Насіння відрізняються високою врожайністю, підвищеною стійкістю до хвороб, високим і стабільним урожаєм. Недолік гібридів в тому, що вони не зберігають свої властивості при збиранні насіння. З – за цього необхідно регулярно купувати насіння вподобаного сорту. У більшості районів огірки вирощуються в теплицях, під тимчасовими укриттями. В таких умовах кращі результати показують тепличні самозапильних сорти з букетним розташуванням зав’язей.

На упаковочці виробник вказує кількість зав’язей в одному вузлі і тип сорти: бджолозапильний або партенокарпічний. Огірки для засолювання і салатні сорти мають деякі відмінності: останні не підходять для консервування, так як «розкисають» від розсолу. А от для приготування свіжих салатів вони ідеальні. У них міститься більше цукрів, корисних мікроелементів, ніж у засолювальних сортів. У магазинах часто зустрічаються професійні насіння овочів. При виборі насіння томатів звертають увагу на розмір, форму плоду, його забарвлення, призначення. Це можуть бути сливовидні, перцевидні томати, балконні, тигрові та інші. При виборі будь-якого пакетика насіння необхідно звертати увагу на термін придатності, чим він більший, тим вище відсоток схожості.