Як вибрати золоті сережки

1-28-2021
Золотые серьги длинные висюльки Маятники без вставок C121249

 

 

Як правильно вибрати сережки

 

Сережки улюблене прикраса всіх дівчат і жінок. Вже більше п’яти тисяч років вони вірою і правдою служать жіночій красі. Спочатку сережки були відмінною рисою будь-якого племені, а також відганяли злих духів. Зараз же вони є невід’ємним аксесуаром, причому абсолютно не важливо, проколоті ваші вуха чи ні. Також хочемо вам порекомендувати https://silverland.com.ua/ Сільверленд магазин золотих і срібних прикрас.

Кожна дівчина має свої улюблені універсальні і повсякденні вироби, але іноді потрібні особливі прикраси. До того ж, іноді ми просто купуємо сподобалися сережки і вже потім думаємо, як і з чим їх носити. Тут важливу роль відіграє форма обличчя і зачіска, тому при виборі нового прикраси потрібно враховувати індивідуальні особливості.

Форма обличчя

Різним жінкам йдуть різні сережки. Хоча ніхто не має симетричного особи, виділяють п’ять основних форм, враховуючи особливості яких можна правильно підібрати модель.

 • овал. Власницям овального обличчя пощастило, адже їм йдуть практично всі прикраси. Це найулюбленіший типаж стилістів, так як на таких дівчатах ефектно виглядають масивні вироби різних форм: ромби, квадрати, зірки. Однак варто бути обережною з подовженими моделями з завужені кінцем, так як вони сильно витягають обличчя.
 • квадрат. Головні ознаки цього типажу-широкий лоб і масивний підборіддя. Варто уникати сережки з прямими кутами і розширенням донизу. Хорошим вибором будуть моделі ниточки, кільця, а також вироби з широким верхом, який поступово звужується.
 • коло. Круглий підборіддя і щоки відтіняють сережки-висульки різних форм і вироби з камінням, наприклад, сережки зі срібла з аметрином. Вони можуть мати розширення внизу або бути прямими. А ось кільця і пуссети тільки підкреслюють округлість особи.
 • трикутник. Для цього типажу характерний широкий лоб і гостре підборіддя. Відмовтеся від трикутних, квадратних сережок і виробів зі звуженням донизу на користь кілець і “висюлек” різної форми.
 • прямокутник. Відмінність від особи форми квадрат в тому, що у “прямокутника” більш високі вилиці. В даному випадку необхідно пом’якшити їх форму і зробити обличчя більш жіночним. У цьому допоможуть подовжені сережки з різними підвісами або вироби-нитки. Відмовтеся від незграбних форм, масивних фантазійних моделей.

Вік

Здавалося б, зараз вже не доречно говорити про вік, враховуючи наскільки сильно дизайнери змішують різні стилі, розмиваючи межі статусу. Однак деякі правила нікуди не зникають.

Юним дівчатам не личить масивні сережки, посипані дорогоцінними каменями, в той час як зрілим жінкам не підходять легкі молодіжні моделі. Потрібно пам’ятати про те, що прикраси повинні підкреслювати ваш характер і стан: свіжі і молоді або досвідчені і зрілі.

 • дівчатам підійдуть абсолютно всі трендові матеріали і форми.
 • жінкам постарше варто ретельно вибирати моделі, якщо вони хочуть використовувати в своїх образах модну кераміку і біжутерію.

Кольоротип

Ще одна важлива характеристика при виборі прикрас — цветотип. Колір очей, волосся і шкіри мають значення при виборі виробів зі вставками. Втім, важливий і колір металу, з якого виконані сережки. Однак відтінок шкіри змінюється засмагою, а колір волосся фарбуванням. Незмінним залишається лише колір очей, тому його особливо варто брати до уваги.

  • власницям темно-шоколадних, карих очей, потрібно зупинятися на прикрасах з камінням теплих відтінків.
  • зелені очі краще відтіняти ліловими, смарагдовими тонами.
  • чарівність синіх і блакитних очей підкреслюють камені таких же відтінків: блакитний, волошковий, блакитний.

6. Сірооким жінкам рекомендується вибирати сережки зі вставками холодних відтінків.

А ось прозорі камені йдуть абсолютно всім, тому це ідеальний варіант для подарунка.